آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.:: برچسب‌ها: عکس های بارسا

این مدافع 34 ساله در آخرین هفته های فصل گذشته مصدوم شد، تحت

عمل جراحی قرار گرفت و به همین دلیل رقابت های یورو 2012 را از دست

داد.

Carles Puyol - FC Barcelona

کارلس پویول، مدافع باتجربه بارسا، که به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو

برای دو ماه از میادین دور بود، امروز بار دیگر در تمرینات تیمش شرکت

کرد.

این مدافع 34 ساله در آخرین هفته های فصل گذشته مصدوم شد،

تحت عمل جراحی قرار گرفت و به همین دلیل رقابت های یورو 2012 را

از دست داد.

اما پویول در یکی از آخرین تمرینات تیم ویلانووا پیش از سفر به آلمان

برای دیدار دوستانه با هامبورگ، به سایر اعضای تیم ملحق شد و تمرین

کرد.

پویول دوشنبه هفته آینده، روزی که ملی پوشان اسپانیایی بارسا به

تمرینات بازخواهند گشت، تحت معاینات بیشتر قرار خواهد گرفت تا

آمادگی اش برای بازگشت کامل به میادین مورد ارزیابی قرار بگیرد.

 

قرار داد پویول با بارسا در تابستان آینده به پایان خواهد رسید و گفته می

شود که مدیران بارسا به دنبال تمدید قرارداد این مدافع باتجربه هستند.
:: برچسب‌ها: اخبار بارسا

هشتمین و آخرین جلسه تمرینی این هفته با شرکت بازیکنان تیم اصلی و هفت بازیکن از تیم ب برگزار شد. تیاگو آلکانترا و آیزاک کوئنکا نیز تمرینات مخصوص خود را ادامه دادند.

اف سی بارسلونا با 19 بازیکن (بازیکنان تیم اصلی همراه با 7 بازیکن از تیم ب)، هشتمین و آخرین جلسه تمرینی این هفته خود را پشت سر گذاشت. مانند روز جمعه، کیکو فمنیا به دلیل آسیب دیدگی خود از ناحیه کشاله ران در تمرین غایب بود. تیاگو و کوئنکا هم دیگر غایبان این تمرین بودند، این دو بازیکن مراحل ریکاوری خود را ادامه دادند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


در حال حاضر تیم مشغول استراحت است و تا دوشنبه تمرینی نخواهند داشت، پس از آن جلسات تمرینی در ساعات 9:00 صبح و 7:00 بعد از ظهر برنامه ریزی شده است.
:: برچسب‌ها: تمرینات
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.:: برچسب‌ها: عکس های بارسا

مسی که در سه اخیر برنده توپ طلا شده، یکی از مدعیان اصلی کسب توپ طلای سال 2012 نیز هست و دنی آلوس معتقد است این هم تیمی اش بازیکنی منحصر به فرد است.

La Liga, Barcelona v CA Osasuna, Lionel Messi, Dani Alves and Ibrahim Afellay

دنی آلوس، مدافع بارسا، با ستایش از هم تیمی اش، لیونل مسی، اعلام کرد هیچ بازیکنی را نمی توان با این ستاره آرژانتینی مقایسه کرد.

مسی که در سه اخیر برنده توپ طلا شده، یکی از مدعیان اصلی کسب توپ طلای سال 2012 نیز هست و دنی آلوس معتقد است این هم تیمی اش بازیکنی منحصر به فرد است.

آلوس در گفتگو با خبرنگاران گفت:" در حال حاضر نمی توان مسی را با کسی مقایسه کرد. من دوست دارم با مسی و نیمار در یک تیم بازی کنم."

این مدافع برزیلی سپس در مورد تیتو ویلانووا صحبت کرد و گفت:" فکر نمی کنم با آمدن تیتو شرایط چندان تغییر کند. همه اعضای تیم تمام تلاش شان را برای کمک به او انجام خواهند داد. او می داند که به دنبال چیست. تنها تفاوت تیم با فصل قبل این است که پپ دیگر در کنار تیم نیست.

 نگاهی به آمارها نشان می دهد من فصل قبل، فصل بدی نداشتم. تیتو هم همیشه گفته که روی من حساب می کند.
هدف ما در این فصل قهرمانی در لالیگا و چمپیونزلیگ است."

بارسا رقابت های فصل جدید را از روز 18 آگوست (28 مرداد) با دیدار مقابل رئال سوسیه داد آغاز خواهد کرد.
:: برچسب‌ها: مصاحبه

هیچ دلیلی ندارد که بی دلیل و بیش از حد از نیروی چابی استفاده شود

Xavi Hernandez - Barcelona

با جانشینی تیتو ویلانووا به جای پپ گواردیولا روی نیمکت مربیگری بارسلونا، این تیم فصل جدید را با کادر فنی تازه اش آغاز کرده و طرح و نقشه های نویی برای بازیکنانش دارد. یکی از بازیکنانی که در این طرح و نقشه ها مورد توجه قرار گرفته، چابی ارناندس، هافبک 32 ساله تیم است و بارسا می خواهد در فصل جدید کمی از باری سنگینی که روی دوشش است را کم کند.

در طول شش فصل متوالی، این بازیکن ، در هر فصل به صورت متوسط در 65 تا 70 مسابقه ، از بازی های رسمی گرفته تا بازی های ملی و دوستانه حضور یافته و الان دیگر وقت آن رسیده که با توجه به سن و همین طور مدت زمانی که فوتبال بازی کرده، برنامه خاصی برای استفاده از انرژی او در بازی ها ریخته شود. دلیل این مسأله هم این است که او یکی از مهره های اصلی بارسا در زمین به حساب می آید و در هدایت و پیشرفت روند بازی نقشی اصلی برعهده دارد.

علاوه بر این چابی یکی از بازیکنانی است که برای فصل 13- 2012 حساب زیادی رویش بازی می شود و هیچ دلیلی ندارد که بی دلیل و بیش از حد از نیروی او استفاده شود. به این ترتیب، کار فنی جدید بارسا در نظر دارد که وقتی او از تعطیلات برگشت، با او جلسه ای بگذارد و به تحلیلی و بررسی فصل پیش رو و چگونگی به اجرا در آوردن این ایده بپردازد.
:: برچسب‌ها: آبی و اناری ها

همیشه گفته ام که مهمترین نکته این است که

کارها را از ابتدا درست انجام داد

Andrés Iniesta - Spain

آندرس اینیستا، روز گذشته در زادگاهش فوئنته البیا، در مراسم بزرگداشتی که برایش ترتیب داده شده بود شرکت کرد و در صحبتهایی اعلام کرد که در تیم ملی اسپانیا بازیکنان بزرگی هستند که شایستگی فتح توپ طلا را دارند وابراز امیدواری کرد که این جایزه به یک اسپانیایی برسد.

روزگذشته در منطقه فوئنته آلبیا، مراسمی به مناسبت قدردانی از آندرس اینیستا که به عنوان بهترین بازیکن رقابتهای یورو2012 برگزیده شده بود، برگزار شد. او در جریان این مراسم گفت:« در تیم ملی اسپانیا بازیکنان خیلی بزرگی داریم که شایستگی فتح توپ طلا را دارند. خوشحال می شوم که این جایزه به یکی از هم تیمی هایم برسد.»

او ادامه داد:« قهرمانی در رقابتهای یورو2012، شادی فراوانی را برای ما به همراه داشت. این نتیجه تلاش همه ما بود.»

اینیستا ادامه داد:« همیشه گفته ام که مهمترین نکته این است که کارها را از ابتدا درست انجام داد و از فرصت ها برای پیش روی رو به جلو نهایت بهره را برد.»
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو