آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: تارا تاج / FCBarcelona.ir


مربی بارسا معتقد است رویارویی با میلان، یکی از بهترین تیم های دنیا، در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آزمون خوبی برای بارسا در مراحل بعدی این رقابت ها محسوب می شود. وی همچنین امیدوار است تیمش با مالکیت مدام توپ و میدان، کنترل ایبرا و کلا خط حمله این تیم ایتالیایی را از کار بیاندازد.

جوزپ گواردیولا به خوبی از حساسیت بازی امشب تیمش در لیگ قهرمانان اروپا آگاه است. اکثر فوتبالیست های بزرگ تاریخ فوتبال در آستانه این دیدار حساس به تحلیل و آنالیز این بازی پرداخته اند. مربی بارسا در مورد بازی امشب گفت: «سن سیرو یکی از بزرگترین ورزشگاه های اروپا محسوب می شود و آ.ث میلان یکی از بهترین تیم های فوتبال دنیاست. برای صعود از مرحله یک چهارم نهایی رقابتی این چنینی و عبور از سد تیمی چون میلان، باید در دو دیدار، نمایش بسیار خوبی از خود به جا بگذاریم وگرنه به نیمه نهایی راه نخواهیم یافت».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


«ایبرا در نبردهای هوایی شکست ناپذیر است»

سرمربی آبی و اناری پوشان در بخشی از صحبت هایش زبان به ستایش تیم آ. ث میلان گشود: «من منتظر رویایی با میلان، در بهترین فرمش هستم. سبک بازی آنها بسیار درگیرانه و مبارزه طلبانه است، در بازی هوایی از ما برترند و به لطف حضور بازیکنانی چون ایبراهیمویج با پاس های بلند، جریان بازی را اداره می کنند». گواردیولا همچنین در مورد بازیکن سابق بارسا گفت: «این بازیکن کلیدی ترین بازیکن آنها ست و با توجه به اینکه قبلا در تیم ما حضور داشته می تواند کمک بزرگی به میلان بکند. وقتی توپ در اختیار او قرار می گیرد، کل خط حمله آنها جان می گیرد. او در نبردهای هوایی شکست ناپذیر است. برای موفقیت در این مسابقه، ما باید سعی کنیم این بازیکن را از کار بیاندازیم و اجازه مالکیت توپ را به آ.ث میلان ندهیم».پیروزی 2-3 را فراموش کنید

بارسا و میلان به لطف دو بازی خود در مرحله گروهی این رقابت ها شناخت خوبی از یکدیگر دارند، بازی اول دو تیم در نیوکمپ با نتیجه 2-2 خاتمه یافت، اما در بازی برگشت در ایتالیا یک پیروزی 2-3 برای آبی و اناری پوشان رقم خورد. گواردیولا در مورد بازی گروهی دو تیم در سن سیرو گفت: «بازی نسبتا بدی نبود. یاد آوری اینکه ما چگونه در اینجا بازی کردیم چندان جالب نیست. اینکه در بعضی از زمان های بازی، آنها بیش از ما فرصت گلزنی داشتند یک واقعیت محض است. آنچه نباید فراموش کنیم این است که آنها بازیکنانی دارند که می توانند فرصت های گلزنی فراوانی ایجاد کنند. در بازی قبلی ما در سن سیرو، ما متاسفانه در این مورد نسبتا ضعیف کار کردیم».

گواردیولا هم اکنون به چیزی فراتر از جدال حساس امشب تیمش در سن سیرو نمی اندیشد، چرا که وی معتقد است این بازی مهمتر از دیدار برگشت تیمش در نیوکمپ می باشد. او همچنین از صحبت کردن در مورد احتمال کسب سه گانه ای دیگر خودداری کرد: «من به چیزی فراتر از بازی امشب تیمم مقابل میلان نمی اندیشم. در فصلی که در آن سه جام کسب کردیم هم هرگز فکر چنین موفقیتی به ذهنمان خطور نکرده بود. اگر در بازی امشب و شنبه آینده پیروز نشویم، باید با دو تا از جام ها خداحافظی کنیم. فعلا باید قدم به قدم جلو برویم».

آلگری: «ما آماده این دیداریم»

ماسیمیلیانو آلگری، مربی آ.ث میلان معتقد است تیمش اگر می خواهد به نیمه نهایی صعود کند باید با سبکی هجومی به مصاف بارسا برود: «ما باید گل بزنیم. من امیدوارم با توجه به شناختی که از یکدیگر داریم بتوانیم بازی خوبی ارائه کنیم. دیدار جذابی از آب در خواهد آمد، اگر چه از نظر روحی و روانی بازی دشواری برای دو تیم می باشد». آلگری همچنین تاکید کرد: «اگر دچار اشتباه نشویم، بارسا قادر به ایجاد فرصت های متعدد گلزنی نخواهد شد».

الگری در مورد غیبت تیاگو سیلوا به خاطر مصدومیت در بازی گذشته تیمش مقابل آ.اس رم اعتراف کرد که بازیکن مهمی را از دست داد است: «او یک قهرمان واقعی ست و متاسفانه در این مسابقه در اختیار ما نیست، اما نستا در فرم بسیار خوبی به سر می برد و مدافعان دیگری هم داریم که می توانند جایگزین او شوند. دوست داشتم با تیم کامل خود به مصاف بارسا بروم اما با این وجود آماده رویارویی با قهرمان فصل گذشته اروپا هستیم».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو