آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: الیکا چلانگری / FCBarcelona.ir


این مدافع انتظار خود را از بازی رفت و برگشت مقابل آ.ث میلان توضیح داد. او مطمئن است: «ما دو بازی فوق العاده را خواهیم دید، بازی عالی خواهد بود».

در نشست مطبوعاتی پیش از بازی مرحله ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان میان میلان و بارسا، جرارد پیکه درمورد انتظارش از بازی فردا در سن سیرو صحبت کرد: «بهترین و بدترین چیز در مورد این بازی این است که ما یکدیگر را به خوبی می شناسیم. ما تلاش می کنیم تا بازی خوبی ارائه دهیم و مسلم است که کسب امتیاز در خارج از خانه در لیگ قهرمانان بسیار مهم است». این مدافع گفت که تیمش برای رسیدن به دو پیروزی متوالی آماده است و بارسا تلاش خواهد کرد تا سبک بازی خود را از اولین دقایق مسابقه پیاده کند: «ما می دانیم که بازی برگشت در نیوکمپ را نیز پیش رو داریم اما باید همه چیز را در زمین به نمایش بگذاریم».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


آبیدال، این پیروزی متعلق به تو است
این کاتالانی هشدار داد که تیم حریف جزو سه تیم برتر تاریخ ورزش است؛ «مطمئنا امکان این که حذف شویم وجود دارد. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد. ما دو بازی فوق العاده را خواهیم دید، بازی عالی خواهد بود». او همچنین نپذیرفت تا در مورد این که چه تیمی مناسب رسیدن به مرحله نیمه نهایی است سخنی بگوید: «ما شانس اول قهرمانانی هستیم و آن ها دوست دارند ما را پشت سر بگذارند. ولی این چیز با ارزشی نیست، تو باید در زمین آن را نشان دهی. ما باید بهترین بازی خود را ارائه دهیم تا بتوانیم در مونیخ باشیم».


بازی و هدفی برای کسب اطمینان

پیکه در بازی آخر هفته مقابل مایورکا بسیار خوب بازی کرد و یک گل نیز به ثمر رساند. این مدافع گفت: «بیش از هر چیز، من با احساس شخصی ام به بازی کلی خود به این هدف پایبندم. سرنوشت سازترین بخش فصل اینجاست و من امیدوارم بتوانم کمک کنم». این فصل، فصل راحتی برای این کاتالانی نبود: «امسال سالی پیچیده بود. من در ابتدا دچار مصدومیت شدم و هنگامی که روی نیمکت بودم پیوستن دوباره به تیم کار دشواری بود، چون هم تیمی هایم بهتر از من بازی می کردند».

میلان و ایبراهیموویچ

پیکه مردی را که به احتمال زیاد یار رو در روی او خواهد بود تحسین کرد: «او یکی از بهترین بازیکنان دنیا است. او بازیکن کاملی است و متوقف کردن او بسیار دشوار است. او در توپ گیری عالی است و با توپی که در اختیارش است فوق العاده بازی می کند. ما باید مراقب باشیم و از رسیدن توپ به او جلوگیری کنیم. ما نباید اجازه نفس کشیدن به او بدهیم، چون او سال بسیار خوبی داشته است».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو