آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: سمیرا محمدی / FCBarcelona.ir


کاپیتانهای تیم معتقدند با وجود شانسهای زیادی که نسیب بارسا شد اما بازی سختی را پشت سر گذاشتند. نتیجه این دور از رقابت ها در نیوکمپ مشخص خواهد شد، جایی که از نظر پویول: «هواداران از اولین دقیقه با ما خواهند بود».

تساوی بدون گل در سن سیرو حاکی از آن است که تکلیف این مرحله از جام نیز سه شنبه در نیوکمپ مشخص خواهد شد. ویکتور والدس در رابطه با بازی گفت: «موقعیت های گلزنی فراوانی داشتیم؛ سعی برآن بود که با پاس های زیاد و درصد مالکیت توپ بالا، گلزنی کنیم اما نتوانستیم از موقعیت های خود به خوبی استفاده کنیم که مایه تاسف است». پویول معتقد بود: «میلان تیمی است با بازیکنانی خطرناک. بازی شب گذشته نیز بسیار دشوار بود». بر اساس صحبت های ژاوی: «تیم ما واقعا برتر بود و بازیکنان نهایت تلاش خود را انجام دادند، اما نتیجه به نفع ما رقم نخورد».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


نباید دنبال بهانه بود

تصمیمات داور در زمین بازی، برای بازیکنان جنجال برانگیز بود. پویول در مورد ضربه کرنر و محافظت شدید بازیکن یارگیر از وی گفت: «من از دست او فرار کردم اما متوجه شدم که وی از پیراهن من آویزان شده است. وقتی این نکته را به داور اعلام کردم، گفتم که پنالتی در کار نیست. اگرچه ما نباید به دنبال بهانه تراشی باشیم. عملکرد عالی مهم است. به راستی که قضاوت کار دشواری است». ویکتور والدز نیز ضمن تائید این سخنان گفت: «داور تصمیم گیرنده بازی است و همه چیز کاملا واضح در تصاویر تلویزیونی به تصویر کشیده می شود».


پویول، چمن سن سیرو را نیز یکی از عوامل قابل ملاحظه قلمداد کرد: «زمین خوب به نظر می رسید اما در طول تمرین و مسابقه کاملا لغزنده بود. این مشکلات گاهی پیش می آیند».

«یکی از برترین مسابقات خواهد بود»

ویکتور والدس اظهار کرد: «همیشه گلزنی خارج از خانه، حائز اهمیت بوده است اما در این برهه زمانی، بازی خوب و دفاع عالی نیز مهم است؛ همانطور که مربی گفته است اگر لازم باشد باید با نه نفر نیز دفاع کرد، ولی در انتها باید برنده بازی باشیم». در ادامه، پویول نیز از هواداران وفادار تیم دعوت کرد تا سه شنبه آینده در نیوکمپ حضور داشته باشند: «مطمئنا بازی فوق العاده ای در انتظار ماست. به طور حتم آنها از خطری که مارا تهدید می کند، آگاهی دارند و از اولین دقایق در کنار ما خواهند بود».

در زیر برخی از نظرات بازیکنان را در رابطه با بازی مشاهده خواهید کرد.

ماسکرانو : «زمین مسابقه یکی از عوامل تاثیر گذار در نتیجه برای حریفان است. با وجود نتیجه ای که به دست آمد، معتقدم که بارسا شایسته بهتر از این بود. مطمئنا اگر بازی هفته آینده را هم این چنین انجام دهیم، پیروز این مرحله خواهیم بود».

مسی : «بازی سختی بود اما ما باید پیروز این میدان باشیم. بارسا بازی همیشگی خود را انجام داد اما شرایط نامناسب زمین و قوای تیم مقابل مانع کسب نتیجه مطلوب شد. شرایط سختی است و هر دو تیم می توانند برنده باشند اما امیدوارم تیم ما با به ثمر رساندن گل، تیم صعود کننده لقب گیرد چون این شایستگی را دارد».

تمرین بعدی در ایتالیا

بارسلونا پنج شنبه راس ساعت 12 به وقت محلی، در سنترو اسپورتیوو فاچتتی تمرین خواهد کرد.
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو