آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: سمیرا محمدی / FCBarcelona.ir


تحت مربیگری گواردیولا، هر زمان که بارسلونا در دور رفت لیگ قهرمانان به نتیجه ی تساوی دست یافته است، توانسته به مرحله بعد صعود کند. در دوره چهار ساله مربیگری گواردیولا بر نیمکت بارسا، تیم او پیروز 25 مسابقه از بین 27 بازی حذفی موجود بوده است.

سه شنبه در نیوکمپ، مشخص خواهد شد که چه تیمی از بین بارسا و میلان در برابر برنده بازی چلسی- بنفیکا قرار خواهد گرفت. با این شرایط که بازی اول با نتیجه تساوی بدون گل در سن سیرو به پایان رسیده است. چنین نتیجه ای باعث می شود گواردیولا به بازی در خانه بسیار امیدوار باشد؛ بعلاوه تاریخ نشان داده که او در این شرایط از شانس بالایی برخوردار است. او از آغاز مربیگری اش در سال 09-2008 تاکنون توانسته است تیم را به خوبی در 25 بازی از 27 مسابقه حذفی هدایت کند و سربلند از زمین مسابقه خارج شوند. تنها مسابقات حذفی که بارسا واگذار کرده است به فصل 10-2009 باز می گردد که این دو بازی عبارتند از: مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در برابر سویا و نیمه نهایی لیگ قهرمانان در برابر اینتر میلان.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


تساوی دور رفت

بارسا تحت هدایت گواردیولا، 4 مسابقه دور رفت لیگ قهرمانان را با تساوی به پایان رسانده است، اما در انتها بازیکنان بارسا با پاسخ در دور برگشت، صلاحیت خود را به همگان نشان داده اند. اولین مسابقه، بازی در برابر المپیک لیون در فصل 09-2008 بود که نتیجه 1-1 در دور رفت رقم خورد اما بارسا در بازی برگشت در نیوکمپ با نتیجه فوق العاده 5-2 پیروز شد. مورد بعدی به بازی خاطره انگیز در برابر چلسی مربوط می شود؛ بازی که هر دو تیم در استمفورد بریج برای رسیدن به فینال رم تلاش می کردند. در حالیکه بازی رفت در نیوکمپ بدون گل به پایان رسیده بود، آندرس اینیستا با گل دقایق پایانی اش، نتیجه را به تساوی 1-1 رساند و بارسا با توجه به قانون گل زده در زمین حریف، به فینال رسید.


در فصل 10-2009، بارسا در هر دو مرحله حذفی، بازی اول را با تساوی پایان برد. بازی اول در زمین اشتوتگارت 1-1 بود اما برد 4-0 بارسا در نیوکمپ آن ها را راهی دور بعد این مسابقات کرد. در مرحله بعد نیز، بارسا در ورزشگاه امارات به تساوی 2-2 در برابر آرسنال دست یافت، اما لئو مسی در بازی برگشت با به ثمر رساندن هر چهار گل نتیجه 4-1 را رقم زد و بارسا به نیمه نهایی صعود کرد.
:: برچسب‌ها: اخبار بارسا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو