آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: اف سی بارسلونا دات آی آر
نویسنده: ابوالفضل اشتری ساغرچی / FCBarcelona.ir


چهار بازی آخر دو تیم در لالیگا

بارسلونا در 4 بازی آخر خود موفق به کسب 4 برد شده است: ریسینگ (2-0)، سویا (0-2)، خرانادا (5-3) و مایورکا (0-2). در این 4 بازی بارسا 11 گل به ثمر رسانده که 7 گل آن به تنهایی سهم مسی است.
در طرف دیگر، بیلبائو در این هفته ها نتایج خوبی نداشته است؛ این تیم در 4 بازی آخر خود متحمل 3 شکست پیاپی و یک تساوی شده است. اوساسونا (1-2)، والنسیا (3-0)، اتلتیکو مادرید (1-2). تنها تساوی این تیم مربوط به آخرین بازی آنها در لیگ لیگ مقابل خیخون (1-1) بود.

گلزنان دو تیم

ستاره آرژانتینی بارسا، لیونل مسی تا به اینجای فصل موفق 35 گل بثمر رسانده است، که تنها 3 گل از این تعدا از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است. مسی رقابت فشرده ای با مهاجم پرتغالی تیم رئال مادرید، کرستیانو رونالدو دارد. او هم همانند مسی 35 گل بثمر رسانده است، با این تفاوت که 10 گل از 35 گل رونالدو از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است. بعد از مسی، فابرگاس و ژاوی با 9 گل، آلکسیس با 8 گل و داوید ویا با 5 گل بهترین گلزنان بارسا محسوب می شوند.
در تیم بیلبائو، مهاجم اسپانیایی، فرناندو یورنته با 13 گل بهترین گلزن این تیم در این فصل به شمار می آید. بعد از این بازیکن، سه اسپانیایی دیگر یعنی سوسائتا (5 گل)، دی مارکوس و خاوی مارتینز (4 گل) در رده های بعدی قرار دارند. همچنین آموربیتا مدافع ونزوئلایی این تیم (3 گل) در رده پنچم بهترین گلزنان این تیم قرار گرفته است.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


پاسورهای دو تیم

در تعداد پاس های منجر به گل نیز مسی نسبت به سایر بازیکنان آمار بهتری رو دارد. ستاره آرژانتینی بارسا تا به اینجای فصل 12 بار زمینه ساز گلزنی هم تیمی های خود بوده و بعد از او دیگر بازیکن اهل آمریکای جنوبی، دنیل آلوز برزیلی که با 11 پاس گل در رده دوم قرار دارد. همچنین فابرگاس با 10، ژاوی با 8 و اینیستا با 7 پاس گل در رده های بعدی بهترین پاسورهای تیم بارسا قرار گرفته اند.
در تیم بیلبائو، یورنته، مهاجم اسپانیایی این تیم، همانند گلزنی نمایش قابل قبولی در آمار پاس گل داشته است. این بازیکن با 7 پاس گل در رده اول پاسورهای بیلبائو قرار دارد و بعد از او، دی مارکوس، سوسائتا و آموربیتا با 3 پاس گل مشترکا در رده دوم قرار دارند. مونیان مهاجم جوان و اسپانیایی این تیم نیز با 2 پاس گل در رده پنجم قرار دارد.
لیونل مسی و فرناندو یورنته تا به اینجا، 7 بار زودتر از سایر بازیکنان هم تیمی خود، موفق به باز کردن دروازه حریفان شده اند. ژاوی با 5 گل برای بارسا و دی مارکوس با 3 گل برای بیلبائو از این حیس نسبت به سایر هم تیمی های خود برتر بوده اند.


کارت ها

دنی آلوز یا دریافت 9 کارت زرد و 1 کارت قرمز، و جرارد پیکه با دریافت 7 کارت زرد و 1 کارت قرمز، بیشترین تعداد کارت را در بین بازیکنان بارسا دریافت کرده اند. همچنین سرجیو بوسکتس، ماسکرانو و مسی 5 بار در این فصل کارت زرد گرفته اند. در بین بازیکنان بیلبائو، خاوی مارتینز 11 بار کارت زرد دریافت کرده است و 2 بار نیز از زمین بازی اخراج شده است. همچنین ایتوراسپی با دریافت 12 کارت زرد، آمار خوبی در این زمینه نداشته است. آموربیتا با 9 کارت زرد و 2 کارت قرمز، دی مارکوس با 8 کارت زرد و 1 کارت قرمز و هررا با 8 کارت زرد، در رده های بعدی بیشترین دریافت کنندگان کارت در تیم بیلبائو قرار دارند.

درصد گل ها در دقایق مختلف بازی

آمار نشان می دهد که بارسا در 15 دقیقه نهایی بیشترین گل ها را در این فصل به ثمر رسانده است، چیزی حدود 25٪ تمام گل های این فصل. در 15 دقیقه اول 16.7٪، پانزده دقیقه دوم 19٪، پانزده دقیقه سوم 16.7٪، پانزده دقیقه چهارم 15.5٪ و 15 دقیقه پنجم 7.1٪ گل، آمار گلزنی بارسا بوده است.
آمار تیم بیلبائو نشان می دهد که این تیم بر خلاف بارسا در 15 دقیقه پنجم بیشترین گل را وارد دروازه حریف کرده است. حدود 29.5٪ گل های این تیم در بین دقایق 60 تا 75 به ثمر رسیده است. بقیه آمار گلزنی در دقایق مختلف برای بیلبائو به این شکل بوده است: پانزده دقیقه اول 9.1٪، پانزده دقیقه دوم، سوم و چهارم 13.6٪ . پانزده دقیقه پایانی 20.5٪.
:: برچسب‌ها: اختصاصی fcbarcelonair
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو