آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: محمد تقی پور / FCBarcelona.ir


پپ گواردیولا یکی از عوامل برجسته پیروزی بر اتلتیک را دفاع قدرتمند تیمش می داند و معتقد است دادن یک سرمشق فکری به بازیکنان ضروری ست، که «اگر بخواهید موفق شوید، می توانید». گواردیولا متقاعد شده است که فینال جام پادشاهی بین این دو تیم خارق العاده خواهد بود و او شک ندارد که آن بازی بسیار سخت تر از بازی امشب باشد. سر مربی گفت: «وجود بیلسا در دنیای فوتبال، نعمتی برای تمام هواداران است».

جوزپ گواردیولا معتقد است که اتلتیک بیلبائو با توجه به بازی این هفته در لیگ اروپا «به همه این درس را داد که چگونه در شرایط سخت می توان بر بازیکنان مدیریت کرد». مربی بارسا گفت که «بارسلونا دیشب برای مغلوب کردن تیم بیلسا یکی از زیرکانه ترین و بی نقص ترین کارهای تدافعی را ارائه داد» و در ادامه افزود: «اتلتیک بیلبائو شما را مجبور می کند از حداکثر قدرتتان استفاده کنید؛ آنها شما را مجبور می کنند تا برای برنده شدن حتما تلاش خوبی داشته باشید. اگر شما با قدرت بازی نکنید، آنها بر شما تسلط پیدا می کنند».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


ماسکرانو یکی از بهترین خرید ها

مربی بارسا عملکرد تیمش را در بازی دیشب ستود و مخصوصا عملکرد جرارد پیکه، آدریانو و ماسکرانو را تحسین کرد: «ما جرارد را در بخش خوب سال از دست داده بودیم، اما او به فرم ایده آل ش بازگشته است. او و ماسکرانو یک بازی مهم و بزرگ را انجام دادند؛ خاویر یک خرید تقریبا غیر قابل تصور است. او بازیکنی است که هیچ مربی دوست ندارد وی را بفروشد و از دست بدهد، ما هرگز او را نخواهیم فروخت؛ او خرید منحصر به فردی است. ما بسیار خوش شانس هستیم که او را داریم. من همچنین می خواهم که تلاش آدریانو را در موفقیت تیم پررنگ بدانم».


پپ ارزش این سه امتیاز را بسیار بزرگ دانست و گفت: «تیم توانست از یک بازی بسیار دشوار سه امتیاز حساس کسب کند». وقتی که از او درباره بازی بعد مقابل آ.ث میلان پرسیدند پاسخ داد: «اتلتیک دفاع نکرد، آنها برای برد وارد زمین شده بودند. تفاوت شیوه بازی اتلتیک و میلان همانند تفاوت شب و روز است».

سرانجام زمانی که از گواردیولا پرسیده شد که آیا سسک فقط برای احتیاط بازی نکرده است، گفت: «بازی بعد در نیوکمپ در این سه شنبه، بازی برگشت دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ست. سرنوشت ساز ترین بازی سال است و در عین حال یکی از زیباترین بازی های سال خواهد بود».

بارتومئو: «فینال جام حذفی متفاوت از این بازی است»

نائب رئیس اول باشگاه بارسلونا، جوزپ ماریا بارتومئو، گفت که اتلتیک بیلبائو تیمی است که «خوب فوتبال بازی می کند» و معتقد است که فینام جام حذفی در ماه می، با بازی دیشب در نیوکمپ «کاملا متفاوت است». برای بارتومئو «فینال یک جام با بازی در لیگ بسیار متفاوت است و باید در مورد هر کدام جداگانه بحث کرد». وی از طرف دیگر در مورد فاصله شش امتیازی بارسلونا با تیم رئال مادرید گفت که مادریدی ها «فصل خوبی را پشت سر گذاشته اند» و بارسا باید «سخت تلاش کند و بازی های خود را با پیروزی پشت سر بگذارد، اما اگر آنها امتیاز از دست بدهند وضعیت ما بهتر می شود».

بارتومئو در مورد نقش کلیدی مسی قبل از بازی با اتلتیک گفته بود: «او برترین و بهترین بازیکن دنیاست. باید با افسانه ای که این بازیکن به وجود آورده است زندگی کنیم».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو