آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: حامد رنجبر / FCBarcelona.ir


بشترین تماشاچی این فصل در لیگ در نیوکمپ و هشتمین برد متوالی در مسابقات تنها برخی از آمار بازی شنبه است.

اف سی بارسلونا با نتیجه 2-0 در مقابل تیم اتلتیک بیلبائو پیروز شد و آمار بسیار جالبی را از خود برجای گذاشت که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


ماه مارس، برای مسی بسیار جادویی بود. مهاجم آرژانتینی توانسته در 7 بازی، 12 گل به ثمر برساند.


پیروزی در مقابل اتلتیک بیلبائو به مربی گری مارچلو بیلسا، هشتمین برد متوالی این تیم را در لیگ رقم زد.

مسی با 27 گل ، با رکورد گل های خانگی یک فصل در لیگ که در دست زارا(فصل 1951-1950) و بالتزار(فصل 1989-1988) بوده است، برابری می کند.

اینیستا تا به حال در هیچ یک از بازی هایی که برای تیمش گلزنی کرده، مغلوب نشده است و همیشه تیمش به عنوان برنده زمین بازی را ترک کرده است؛ وی در بارسا 35 برد و 3 تساوی و در تیم ملی اسپانیا 10 برد و 1 تساوی در پرونده دارد.

آندرس اینیستا همچنان به رکورد شکنی ادامه می دهد؛ او تاکنون در 53 بازی متوالی در لیگ بدون هیچ شکستی از میدان خارج شده است. همچنین تاکنون 50 گل در تاریخ فوتبال حرفه ای خود که شامل 39 گل برای بارسلونا و 11 گل برای تیم ملی اش می شود، به ثمر رسانده است.

ورزشگاه نیوکمپ رکورد بیشترین تماشاچی در بازیهای لیگ را با 88.207 نفر در دست گرفت.

آندرس اینیستا این شنبه در مقابل اتلتیک بیلبائو،397 امین بازی خود را انجام داد که همین باعث شد وارد ده نفر برتر باشگاه بارسلونا شود که بیشترین بازی را برای باشگاه انجام داده اند و همچنین با تعداد بازی های کیم رایف، در تاریخ باشگاه برابری کند.

آلوز و ماسکرانو فشار های زیادی را تحمل کردند و تنها بازیکنانی بودند که توانستد 13 بار توپ ربایی کنند.

در همین حال، سرجیو بوسکتس تنها بازیکنی از بارسا بود که بیشترین خطا بر روی او انجام شد؛ در طول بازی 4 خطا بر روی وی صورت گرفت.

ویکتور والدس با 449 بازی، بارکورد رکساچ برابری کرد. دروازه بان بارسا چهارمین بازیکنی است که بیشترین بازی را در لباس بارسا انجام داده است؛ وی بعد از میگوئلی، کارلوس پویول و ژاوی هرناندز قراردارد.
:: برچسب‌ها: گزارش بازی
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو