آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3مربی بارسلونا که زمانی به عنوان بازیکن مربی باسکی فعالیت می کرد، در خصوص گیخون این چنین توضیح می دهد: «آنها تیمی تهاجمی، دارای بازی مستقیم و همچنین شخصیت تیمی هستند».

میدان شنبه شب در قالب لالیگا در نیوکمپ کمی غیر معمول خواهد بود؛ بازی ای که باید بدون مسی، بوسکتس و آبیدال انجام گیرد. بارسا در این مسابقه باید با تیمی روبه رو شود که یکی از کهنه کاران لالیگا، خاویر کلمنته، هدایت آن را به عهده دارد. مربی بارسا معتقد است: «شکست دادن تیم های او سخت خواهند بود. تیم آنها دارای بازی تهاجمی و مستقیم است. آنها از شخصیت بالای تیمی برخوردارند. فکر نمی کنم بازی فیزیکی را پیش رو داشته باشیم. در تیم ملی او هیچ گاه اجازه بازی تخریبی به ما نمی داد، در واقع روش بازی او کاملا تهاجمی است».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


سبکی غیرقابل کاربرد

بازی امشب تقابل دو سبک فوتبال متفاوت است؛ مالکیت توپ بالا و کنترل بازی توسط بارسلونا در برابر بازی مستقیم گیخون. گواردیولا گفت: «من سبک بازی کلمنته را می دانم؛ او انتقال سریع توپ از خط هافبک به مهاجمین و پایه ریزی حملات سریع را در دستور کار قرار می دهد. اگر ما نیز بتوانیم با این بازیکنان چنین کاری انجام دهیم قطعا موفق خواهیم بود. خواسته ما نیز این چنین است که تنها با چند پاس خلق موقعیت کنیم اما این روش برای تیمی که هر سه روز یک بازی انجام می دهد غیر ممکن است، چون در انتها به مصدومیت تمامی بازیکنان منجر می شود».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو