آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت توتال بارسا
مترجم: علی شکرانه / FCBarcelona.ir


اف سی بارسلونا با هشتمین پیروزی پیاپی خود در لالیگا که با برد خانگی 2-0 برابر اتلتیک بیلبائوی مارسلو بیئلسا همراه بود، همچنان رئال مادرید را تحت فشار قرار می دهد. با وجود اینکه تیم اهل باسک پس از بازی برابر شالکه خسته بود، در این بازی کاملا بارسا را تحت فشار قرار داد، ولی بارسا برتری مطلق را در اختیار داشت. بارسلونا یکی از بهترین نمایش هایش را در این فصل ارائه داد و اگر کمی در ضربات نهایی دقت می کرد، می توانست بازی را در پایان با گلهای بیشتری به پایان رساند. در ادامه به بررسی امتیازات بازیکنان برابر اتلتیک بیلبائو می پردازیم.

ویکتور والدس: 7

بیلبائو در طول 90 دقیقه به ندرت مشکلی برای او پیش آورد. وی تنها در طول بازی به دریافت شوت های از راه دور حریف پرداخت.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


آدریانو کوریا: 7.5

در لحظات خیلی کمی مشغول به دفاع کردن بود و فعالیت اش در پشتیبانی از حملات تیم خیلی بیشتر از شرکت در امر دفاع بود. او در این بازی با سرعت و پخش توپ دقیق اش یک تهدید دائمی در جناحین زمین برای حریف بود.


جرارد پیکه: 8.5

پس از بازی های بی ثبات و متزلزل زیادش در این فصل، در این بازی او با بازی خوبش همه را به یاد دوران اوجش انداخت. در دفاع عالی بود و حمل توپ فوق العاده ای داشت؛ همچنین او شروع کننده برخی از حملات تیم بود. او در نیمه دوم توپی را از خط دروازه بارسا بیرون کشید که این بهترین موقعیت بیلبائو محسوب می شد.

خاویر ماسکرانو: 8.5

هیچ کسی نمی تواند از دفاع مستحکم ماسکرانو عبور کند. او در این بازی با تکلهای مناسب و توپگیری های بسیار، نقشی کلیدی در حفظ این پیروزی برای بارسا ایفا کرد.

دنی آلوز: 8

در تقابل با بازیکن های حریف نظیر مونیایین و ایبای موفق ظاهر شد و مانند همیشه در حملات تیم بسیار فعال بود؛ همچنین وی در این دیدار همکاری خوبی با بازیکنان خط حمله تیم، مانند لیونل مسی داشت.

سرجبو بوسکتس: 8

یک بار دیگر عملکرد عالی داشت؛ هم در دفع حملات بیلبائو موفق بود و هم با مهارت بالای پاسکاری و دید بالای خود حملات بارسا را آغاز می کرد. او روز به روز و با گذشت زمان به نوع بازی پپ گواردیولا نزدیک تر می شود.

آندرس اینیستا: 8.5

کلاس بازی اش مانند همیشه بود و در غیاب ژاوی، با پاس ها و دریبل های تماشایی اش خط هافبک را به خوبی رهبری کرد. او همچنین در پایان نیمه اول با شوتی عالی گل زیبایی را به ثمر رساند. این گل طلسم دروازه بیلبائو را شکست و آرامش و اعتماد به نفس را به تیم تزریق کرد.

تیاگو آلکانترا: 8.5

مانند اینیستا در این بازی ظاهر شد و یک بار دیگر استعداد، سرسختی و پتانسیل خود را نشان داد. پاس کاری او عالی بود و کنترل و دریبل هایش مانند اینیستا بود. او یکی از بهترین بازی های خود را برای آبی اناری ها انجام داد و واقعا مانند هافبکی با تجربه کار می کرد و اصلا مانند یه جوان 20 ساله به نظر نمی رسید.

کریستین تیو: 6.5

او پس از حضور در چند بازی به عنوان بازیکن ذخیره، در ترکیب اصلی قرار گرفته بود. تیو در این دیدار زیاد در جریان بازی نبود و توسط مدافعان بیلبائو کنترل شده بود. عملکرد برجسته او در این دیدار گرفتن یک پنالتی بسیار مشکوک در نیمه دوم بود.

الکسیس سانچز: 7.5

با توپ زیاد کار کرد و در حملات تیم موفق به انجام کارهای تماشایی و دیدنی شد. دوندگی او بسیار بالاست؛ توپ ربایی او موجب به ثمر رسیدن گل اول توسط اینیستا شد، اما در دیدار های اخیر به خوبی نتوانسته است از استعدادش بهره کافی را ببرد و به اندازه کافی در خط حمله زهردار عمل نمی کند.

لیونل مسی: 8

عملکرد زیاد خوبی نداشت اما پاس او موجب به گلزنی اینیستا شد و همچنین از روی نقطه پنالتی گل دوم را نیز به ثمر رساند. او در سطح عالی خودش قرار نداشت اما با این وجود و همچنین با وجود یارگیری شدید توسط خاوی مارتینز، با دید عالی و دریبل های باور نکردنی اش، موفق به ایجاد فضا و موقعیت گل برای هم تیمی های خود شد.

بازیکن های جانشینپدرو رودریگز: 7

برای 30 دقیقه پایانی بازی به جای تیو وارد زمین شد و مانند سانچز در حرکت های بدون توپ نسبت به حرکتهای با توپ موفق تر بود و حتی در دقایق پایانی یک موقعیت عالی را برای گلزنی از دست داد. دودندگی بالای خود را همچنان حفظ کرده است، اما نتوانسته است به روند گلزنی فصل پیش خود دست یابد.

ژاوی هرناندز: 7

برای 15 دقیقه نهایی بازی به جای اینیستا وارد میدان شد و کمک کرد که بارسا یک بازی بی عیب و نقص را در رد و بدل کردن پاس ها ارائه دهد. در جریان بازی زیاد ریسک نکرد و نتوانست موقعیت گلی را خلق کند.

سیدو کیتا: 7

به جای الکسیس سانچز وارد زمین شد و مانند ژاوی برای حفظ مالکیت توپ کمک کرد. او بسیار خوب بود و حتی می توانست گلزنی کند، ولی ضربه اش به تیرک دروازه برخورد کرد.
:: برچسب‌ها: امتیازات
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو