آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: تارا تاج / FCBarcelona.ir


هافبک تکنیکی بارسا که در دیدار با اتلتیک بیلبائو گل ابتدایی تیمش را به ثمر رساند، به تمجید از روحیه مبارزه طلبی تیم بیلسا و همچنین توانایی تیمش برای غلبه بر سبک بازی یاران ایالت باسک پرداخت. آبی و اناری پوشان پس از پیروزی در لالیگا، هم اکنون تمرکز خود را به بازی برابر میلان در دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا معطوف کرده اند.

کسب سه امتیاز دیگر در لالیگا، قبل از بازی سرنوشت ساز سه شنبه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، روحیه ای مضاعف به آبی و اناری پوشان داده است. با پیروزی 0-2 بارسا مقابل اتلتیک بیلبائو، فاصله 6 امتیازی بارسا با رئال مادرید همچنان محفوظ مانده است. تمامی بازیکنان در مصاحبه پس از این دیدار، به اهمیت این پیروزی که در واقع هشتمین برد متوالی آنها در لالیگا بود، اشاره کردند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


آندرس اینیستا که پیش از این، شکست تیم ایالت باسک در نیوکمپ را کار دشواری دانسته بود، پس از این دیدار گفت: «بازی بسیار سختی بود که نیاز به مبارزه طلبی داشت. به اعتقاد من بازیکنان تیم ما نمایش بسیار خوبی در این دیدار داشتند. در واقع بیلبائو همه بازیکنان ما، از داخل دروازه گرفته تا خط حمله را به تلاش واداشت و همین باعث شد ما عملکرد خوبی داشته باشیم. ما در این دیدار بازی فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشتیم».


هافبک بارسلونا در بخشی از صحبت های خود به تمجید از تیم رقیب پرداخت: «آنها نتوانستند فرصت های متعدد گلزنی بر روی دروازه ما ایجاد کنند، اما با بازی خوب خود ما را به زحمت انداختند. ما باید ارزش زیادی برای این پیروزی قائل باشیم، چرا که اگر فقط یک لحظه در این مسابقه ما آنها را دست کم می گرفتیم، تیم رقیب بازی را به اختیار خود در می آورد».

شادی بی حد و حصر پس از گل

اینیستا همچنین در مورد شادی فراوان پس از گلش گفت: «گلزنی همیشه همراه با شادی است، من هم به همین دلیل پس از گل شادی خود را به این شیوه ابراز کردم. در آن لحظه من تصمیم گرفتم اینگونه خوشحالی خود را به نمایش بگذارم، من همیشه دوست دارم بازیکنی موثر باشم و بازی خوبی از خود به جای بگذارم».

«این گل پس از بازی سریع ما به ثمر رسید، در حالیکه آنها به بازی خوب ما اهمیتی نمی دادند ما آنها را غافلگیر کردیم». آبی و اناری پوشان که امیدوارند به رئال مادرید در صدر جدول نزدیکتر شوند، بعد از ارائه یک بازی خوب، شانس خود برای قهرمانی در لالیگا را همچنان زنده نگه داشته اند. اینیستا همچنین اضافه کرد: «ما به این پیروزی و سه امتیاز آن نیاز داشتیم، چیزی که خیلی برای ما اهمیت داشت. اگر ما همه امتیازهای باقیمانده را بگیریم قهرمانی این فصل لالیگا نیز دور از دسترس نیست».

حالا باید روی بازی خود در لیگ قهرمانان تمرکز کنیم

اینیستا در مورد بازی برگشت تیمش مقابل آ.ث میلان در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا نیز صحبت کرد: «واقعیت آن است که ما در این دیدار باید یک پیروزی کسب کنیم. بازی در خانه و ما از امتیاز میزبانی برخورداریم، لذا ما باید به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کنیم و لازمه آن نیز داشتن اعتماد به نفس برای برای دستیابی به این هدف می باشد».

در بخش زیر هم می توانید بخشی از صحبت های سایر آبی و اناری پوشان پس از دیدار شنبه شب بارسا مقابل اتلتیک بیلبائو را مرور کنید:

تیاگو آلکانترا

«ما باید به تیم اتلتیک بیلبائو به خاطر بازی خوبش تبریک بگوییم. آنها فصل خوبی را پشت سر می گذارند، و تیم بسیار جوانی دارند. نتایج خوب آنها تا اینجای کار شایسته تحسین می باشد و نمی توان آن را اتفاقی تصور نمود».

«پاسکاری های مدام و حفظ مالکیت توپ، رمز پیروزی ما در این بازی بود. اینکه در این مسابقه در سطح بالایی ظاهر شویم برای ما بسیار اهمیت داشت».

وی در مورد دیدار مجدد دو تیم در فینال جام حذفی گفت: «تا آن بازی هنوز زمان زیادی باقی مانده است، وقتی ما دوباره با هم روبرو می شویم، در قالب دو تیم متفاوت خواهیم بود. در این دیدار شاهد یک توتال فوتبال خواهید بود، چرا که هر دوتیم با توپ بازی می کنند».

وی در مورد دیدار برگشت تیمش مقابل میلان گفت: «در این بازی هم مالکیت توپ تعیین کننده خواهد بود».

تیاگو در مورد جایگاهشان در لالیگا گفت: «ما امیدواریم به صدر جدول دست یابیم. ما متعقدیم که می توانیم و شایستگی رسیدن به ان را هم داریم. هر چیزی ممکن است رخ دهد و ما به تلاشمان ادامه خواهیم داد، اگر چه ما به اما و اگرها دل نمی بندیم».

کریستین تیو

«اتلتیک بازی بسیار سنگینی را انجام داد. آنها در طول این بازی مرتب ما را تحت فشار قرار می دادند، اما آنچه اهمیت دارد این است که ما سه امتیاز این مسابقه را به نام خود ثبت کردیم».

«گرفتن خطای پنالتی بر روی من، هم برای من و هم برای تیمم رضایت بخش بود. ما هم اکنون روند خوبی را طی می کنیم که این موضوع را با عملکردمان در مسابقات هم می توانید متوجه شوید».

سرجیو بوستکس

«میلان در ضد حملات می تواند خطر ساز ظاهر شود. مسابقه دشواری در انتظار ماست».

«هنوز بازیهای زیادی از لالیگا باقیمانده است، ما تا لحظه آخر دست از تلاشمان نمی کشیم».

جرارد پیکه

«مسابقه بسیار جذابی بود! به اتلتیک برای داشتن چنین تیمی و چنین فوتبالی تبریک می گویم. بازی بسیار تماشایی و جذاب بود».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو