آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: حامد رنجبر / FCBarcelona.ir


گواردیولا 17 بازیکن از تیم اصلی به همراه مونیسا، تیو و مونتویا از تیم بارسا ب را برای بازی امشب با آ.ث میلان در استادیوم نیوکمپ انتخاب کرده است. ابراهیم آفلای که دیروز 26 ساله شد به همراه تیم تمرین کرد.

استادیوم نیوکمپ برای لیگ قهرمانان اروپا آماده است. باسلونا این دوشنبه آخرین تمرین خود را در جلسه یکی مانده به آخر بازی بسیار تعیین کننده در برابر آث میلان به انجام رساند. گواردیولا با 20 بازیکن یا به عبارت دیگر 17 بازیکن از تیم اصلی به همراه مونیسا، تیو و مونتویا از تیم بارسا ب تمرین کرد. سرمربی بارسا باید تا قبل از بازی، 2 بازیکن را از بین این بازیکنان حذف کند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


ابراهیم آفلای نیز همانند آبیدال با تیم تمرین کرد. این بازیکن هلندی که همین دوشنبه 26 ساله شد، قبل از جلسه تمرین برای هم تیمی هایش سخنرانی کرد و پس از آن همه ایستادند و او را تشویق کردند.


اما ژاوی هرناندز دیروز با تیم تمرین نکرد. گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی گفته بود: «از 2 روز گذشته مشکلاتی برای عضلات ساق پای وی به وجود آمده است که به همین دلیل ما ریسک نکردیم و نگذاشتیم او تمرین کند». امروز صبح آزمایشات بیشتری روی او انجام شده است؛ نام او جزء بازیکنانی است که دربازی حضور خواهند داشت که این به آن معناست که می تواند در صورت لزوم بازی کند.

بارسا آخرین تمرین خود را ظهر امروز در ورزشگاه نیوکمپ انجام داد.
:: برچسب‌ها: لیگ قهرمانان
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو