آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: اف سی بارسلونا دات آی آر
نویسنده: ابوالفضل اشتری ساغرچی / FCBarcelona.ir


برترین گلزنان

در لیگ قهرمانان هم ستاره ی آرژانتینی خوش درخشیده است. لیونل مسی تا به این مرحله از لیگ قهرمانان موفق به زدن 12 گل (دو گل از روی نقطه پنالتی) شده است. بعد از او، پدرو با 4 گل (یک گل از روی نقطه پنالتی) زده در رده دوم بهترین گلزنان بارسلونا قرار دارد. داوید ویا با 3 گل، تیو و سانچز هرکدام با 2 گل در رده های بعدی قرار دارند.

بهترین گلزن میلان هم زلاتان ایبراهیموویچ بوده است که با 5 گل (دو گل از روی نقطه پنالتی) بهترین گلزن تیمش بشمار می آید. بواتنگ و روبینیهو با 3 گل، و پاتو با 2 گل در رده های بعدی قرار دارند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


پاسورها

در بین پاسورها نیز برای بارسلونا، مسی با 6 پاس و کوئنکا با 4 پاس بهترین عملکرد را داشته اند. بعد از این دو بازیکن دنیل آلوز و فابرگاس با 3 پاس و ژاوی با 2 پاس منجر به گل، در رده های بعدی قرار دارند. در تیم میلان نیز ایبراهیموویچ با 3 پاس گل بهترین عملکرد را در بین بازیکنان میلان داشته است. بعد از وی روبینیهو، نوچرینو و سیدورف با 2 پاس منجر به گل و آکوئیلانی با یک پاس گل در رده های بعدی قرار دارند.


مسی تا کنون توانسته 3 بار زودتر از سایر بازیکنان هم تیمی دروازه ی حریفان رو باز کند. بعد از او پدرو با 2 گل در رده دوم قرار دارد. ایبراهیموویچ نیز تا کنون 4 بار زودتر از هم تیمی های خود موفق به باز کردن دروازه حریفان شده است. بعد از او پاتو در رده دوم قرار دارد.

کارت ها

از بین بازیکنان بارسا دنیل آلوز با دریافت 3 کارت زرد تا به این مرحله بیشترین کارت را در بین بازیکنان بارسا دریافت کرده است و بعد از او پویول با 2 کارت زرد قرار دارد. در این دوره از لیگ قهرمانان تا کنون هیچ کدام از بازیکنان بارسلونا کارت قرمز دریافت نکرده اند.
در بین بازیکنان میلان آمبروسینی با دریافت 4 کارت زرد در صدر بازیکنان میلان حضور دارد، فن بومل با دریافت 3 کارت زرد و آکوئیلانی با 2 کارت زرد در رده های بعدی حضور دارند.

درصد گل ها در دقایق مختلف بازی

آمار تیم بارسا نشان می دهد که این تیم می تواند در دقایق مختلف بازی خطرناک باشد و هر لحظه می تواند دروازه حریفان رو باز کند. بیشتر گل های زده این تیم در این فصل لیگ قهرمانان مربوط به 15 دقیقه چهارم می باشد که 23.3 درصد از گل های این فصل تیم در آن بثمر رسیده است. درصد گل ها در دقایق دیگر: 15 دقیقه اول 7.6%، 15 دقیقه دوم 13.3%، 15 دقیقه سوم 20%، 15 دقیقه پنجم 16.7% و 15 دقیقه ششم 20%.

یک سوم از گل های میلان در این فصل در 15 دقیقه چهارم به ثمر رسیده است، 33.3%. در بقیه دقایق درصد گلزنی به این شکل بوده است: 15 دقیقه اول 7.6%، 15 دقیقه دوم 20%، 15 دقیقه سوم، پنجم و ششم 13.3%.

ترکیب احتمالی

بعد از برطرف شدن مصدومیت فابرگاس، این بازیکن پس از گذشت دو هفته به ترکیب اصلی باز خواهد گشت. در دو روز گذشته خبرهایی مبنی بر آسیب دیدگی ژاوی منتشر شده بود، ولی گواردیولا وی را در لیست 18 نفره قرار داده است و به احتمال بسیار زیاد از ابتدا برای بارسلونا به میدان خواهد رفت.
در طرف دیگر، پاتو شرایط بازی کردن را پیدا کرده است و بنا به تشخیص مربی تیم می تواند در ترکیب ابتدایی میلان قرار بگیرد. به نظر می رسد آباته نیز شرایط بازی را پیدا کرده است و احتمال دارد در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرد. همچنین فن بومل که در بازی رفت را به دلیل محرومیت از دست داد، این بازی را نیز به دلیل مصدومیت از دست خواهد داد. اما تیاگو سیلوا همچنان مصدوم است و قطعاً به این بازی نخواهد رسید.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.:: برچسب‌ها: اختصاصی fcbarcelonair
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو