آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


لیونل مسی گل‌های 59 و 60 خود در این فصل را زد و بارسلونا با سختی توانست ساراگوسا را در خانه حریف شکست دهد و موقتا فاصله را در صدر جدول با رئال مادرید به سه امتیاز کاهش دهد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

بازی دو تیم بر روی چمن بسیار بد ورزشگاه لا روماردا برگزار شد که تصویر آن را در این‌جا می‌توانید ببینید.

تیم میزبان شروعی مثبت داشت و در دقیقه 5 بود که کارلوس آراندا موقعیتی عالی را در مقابل دروازه بارسا از دست داد. آراندا در دقیقه 20 یک ضربه را هم به تیر دروازه بارسلونا زد.

 

بارسا در دقیقه 23 چیزی نمانده بود گل بخورد. ویکتور والدس، دروازه‌بان بارسا آنخل لافیتا را در محوطه جریمه سرنگون کرد ولی پنالتی حاصل را آراندا زد و والدس آن را به خوبی مهار کرد.

آراندا سرانجام در دقیقه 30 به بارسا گل زد. روی پاس پابلو آلوارس بود که آراندا از خاویر ماسچرانو جدا شد و هرچند ضربه اولیه او را والدس دفع کرد، اما او در برگشت آن را به گل تبدیل کرد.

اما بارسلونا در دقیقه 36 به گل تساوی رسید. روبرتو، دروازه‌بان سابق بنفیکا روی کرنر سسک فابرگاس اشتباه بسیار بدی داشت و کارلس پویول توانست از فاصله 10 متری گل تساوی را بزند.

کاتالان‌ها سه دقیقه بعد بازگشت خود را کامل کردند. الکسیس سانچس در ضد حمله با پاسی عالی توپ را به لیونل مسی سپرد و او آن را از فاصله 12 متری به گوشه بالای دروازه کوبید تا پنجاه و نهمین گل خود در تمامی رقابت‌های این فصل را بزند.

کابوس ساراگوسا در دقیقه 45 کامل شد. آبراهام مینرو پس از آن که الکسیس از دست او گریخت با خطایی خشن او را سرنگون کرد و با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد.

بارسلونا در دقیقه 63 می‌توانست گل بعدی را بزند. الکسیس پاسی را از مسی گرفت و آن را به سمت دروازه زد که روبرتو با واکنشی عالی توپ را دفع کرد.

اما گل سوم بارسا در دقیقه 86 به ثمر رسید. پاردس الکسیس را سرنگون کرد و مسی گل شصتم خود در این فصل را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. در نهایت پدرو روی پاسی که مسی برایش ارسال کرد گل چهارم را در دقیقه 92 به ثمر رساند.
:: برچسب‌ها: گزارش بازی
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو