آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: اف سی بارسلونا دات آی آر
نویسنده: محمدرضا محمودی / FCBarcelona.ir


حقیقتا این فصل را باید فصل ثبت رکورد های خارق العاده مسی نامید. این چپ پای کوچک در سن 24 سالگی، در طی 7 سال حضور در تیم اصلی بارسا توانسته است رکورد های خیره کننده ای را ثبت کند.

پیشرفت او در حدی اعجاب انگیز و سریع بود که حتی مربی کهنه کار اسکاتلندی هم در مورد او اینگونه نظر داد: «لیونل مسی پتانسیلی ترسناک برای پیشرفت دارد». او در این فصل توانست بهترین گل زن تاریخ بارسا شود؛ رکورد بیشترین گل زده را در یک بازی اروپایی به نام خود ثبت کرد و همچنان در ثبت رکورد ها یکه تازی می کند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


رکورد جدید

مسی با دو گلی که دیشب وارد دروازه زاراگوزا کرد، مجموع گل های زده خود در این فصل را به عدد 60 رساند: 38 گل در لالیگا، 2 گل در جام حذفی، 3 گل در سوپرکاپ اسپانیا، 1 گل در سوپرکاپ اروپا، 2 گل در جام باشگاه های جهان و 14 گل در لیگ قهرمانان.


رکورد هایی که می تواند در آینده نزدیک جا به جا کند

1- مسی هم اکنون 14 گل زده در لیگ قهرمانان دارد و می تواند در دو بازی آینده در مقابل چلسی رکورد بیشترین گل زده در یک فصل که توسط رائول گونزالس ثبت شده است را به نام خود ثبت کند.

2- عنوان موفق ترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا که با 71 گل زده در اختیار رائول گونزالس قرار دارد؛ هم اکنون مسی 51 گل به ثمر رسانده است و می تواند در فصل های آینده خود را در تاریخ فوتبال جهان جاودانه کند.
:: برچسب‌ها: اختصاصی fcbarcelonair
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو