آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: تارا تاج / FCBarcelona.ir


بازیکن مالیایی بارسا در مصاف با اسپورتینگ گیخون دومین گل فصلش را به ثمر رساند. وی پس از دیدار بارسا- رایو که در بیست و نهم نوامبر 2011 برگزار شده بود، اولین بار بود که در ترکیب اولیه تیمش به میدان می رفت.

بازی مقابل اسپورتینگ یک شب به یاد ماندنی برای سیدو کیتا رقم زد. بازیکن مالیایی بارسا که در مصاف با اسپورتینگ 90 دقیقه کامل برای تیمش بازی کرد، یکی از بازیکنان کلیدی آبی و اناری پوشان در این مسابقه بود، مخصوصا در زمانی که بارسا به گل پیروزی نیاز داشت. هافبک جنگنده بارسا که پس از بازگشت از مسابقات جام ملتهای آفریقا برای اولین بار در ترکیب تیمش قرار می گرفت، بعد از ضربه زیبای پای چپش که توپ را به گوشه بالایی دروازه پابلو فرستاد، شادمانی وصف ناپذیری به نیوکمپ آورد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

سیدو کیتا در پایان بازی شب گذشته تیمش گفت: «از نتیجه بازی بسیار خوشحالم، پیروزی در این بازی برای ما بسیار اهمیت داشت، چرا که 10 امتیاز از رقیب فاصله داریم». وی همچنین گفت: «ممکن بود مقابل این تیم متوقف شویم، اما در نهایت موفق شدیم سه امتیاز این بازی را از آن خود کنیم».

غایب در 13 بازی اخیر

مدت تقریبا زیادی بود که این بازیکن مالیایی برای بارسا به میدان نرفته بود. کیتا به خاطر حضور یافتن در ترکیب تیم مالی برای بازیهای جام ملتهای آفریقا، 11 بازی بارسا را از دست داد؛ علاوه براین، در دو دیدار اخیر تیمش مقابل والنسیا (1-5) و اتلتیکو مادرید (2-1) نیز از حضور در ترکیب باز ماند. در واقع روی هم رفته او در 13 بازی گذشته بارسا نتوانسته بود حضور یابد. آخرین حضور او در ترکیب بارسا به دیدار اسپانیول – بارسا در ورزشگاه کورنلا ال پرات برمی گردد که در اوایل سال جدید برگزار شد و با نتیجه 1-1 هم به پایان رسید. و آخرین باری که او در ترکیب ثابت بارسا قرار گرفت مربوط به بازی مقابل رایو بود؛ دیداری که در بیست و نهم نوامبر 2011 انجام شد و و با نتیجه 0-4 به نفع بارسا به پایان رسید.

بیستمین گل او برای آبی و اناری پوشان

بازگشت سیدو کیتا به ترکیب اولیه تیم بسیار شکوهمندانه بود. وی در این دیدار دومین گل فصل خود را به ثمر رساند؛ اولین گل او در مرحله نیمه نهایی جام باشگاههای جهان و مقابل السد قطر (0-4) به ثمر رسید. این گل بیستمین گل این بازیکن آبی و اناری پوش در طول حضورش در بارسا به شمار می رود. وی که از فصل 2008/09 آبی و اناری پوشان را همراهی می کند تا به حال در فصل 6 گل برای تیمش به ثمر رسانده است.
:: برچسب‌ها: آبی و اناری ها
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو