آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت توتال بارسا
مترجم: حامد رنجبر / FCBarcelona.ir


بارسلونا نهمین برد پیاپی خود را در لالیگا با نتیجه 4-1 در استادیوم لاروماردا در مقابل زاراگوزا که سه بازی پیشین خود را برده بود، کسب کرد. نتیجه بازی، کل بازی را توصیف نمی کند. بارسا تلاش بسیار زیادی را حتی در مقابل 10 بازیکن انجام داد تا پیروز از میدان خارج شود و این به خاطر بازی عالی تیم زاراگوزا بود. عملکرد تیم دور از انتظار بود، اما مهمترین چیز در این بازی 3 امتیاز آن بود که تیم را در جدال کسب عنوان قهرمانی نگه داشت.

در اینجا امتیازات بازیکنان را نسبت به عملکردشان در بازی خواهیم دید:

ویکتور والدز: 8

در گلی که زاراگوزا زد، کمی بدشانسی آورد، اما توانست به زیبایی ضربه پنالتی آراندا را بگیرد و در نیمه اول کارش را به بهترین نحو ممکن انجام داد. او یکی از بازیکنانی بود که در برد این بازی نقش به سزایی داشت.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


آدریانو کوریا: 7

او کارش را درعقب به خوبی انجام داد و بیشتر سعی داشت به خط حمله کمک کند، اما نتوانست مشکلی برای مدافعین تیم حریف ایجاد کند. او می توانست پاس گل دهد و فرصت گلزنی نیز داشت.


کارلس پویول: 8

گل تساوی او در نیمه اول گل حیاتی برای تیم بود. او در عقب به خوبی توپ ربایی کرد و مانند همیشه خط دفاعی را با انرژی و به خوبی کنترل کرد.

خاویر ماسکرانو: 8

او نیز در کنار پویول عالی بازی کرد و بازیش مورد توجه بود. کسی نمی تواند در مصافهای تک به تک از سد وی عبور کند و همچنین مهارت زیادی را در توزیع توپ از خود به نمایش گذاشت.

دنی آلوز: 7

او نیز مانند آدریانو در ضربات پایانی مشکل داشت و در بیشتر حملات تیم حضور داشت. در کارهای دفاعی زیاد با مشکل روبرو نشد، اما مانند همیشه عالی بود. وی در اوایل نیمه دوم با مونتویا تعویض شد.

سیدو کیتا: 5

روز خوبی را نداشت ، اغلب توپها را از دست می داد و به زاراگوزا اجازه ضدحمله می داد. او همچنین در برخی موارد جایگاه خودش را گم میکرد و کار خود را به درستی انجام نداد. این بدترین بازی او در این فصل بود؛ هنگامی که بوسکتس به جای او به زمین بازی آمد، تیم توانست بهتر از قبل بازی کند.

تیاگو آلکانترا: 7.5

او عملکرد بسیار خوبی داشت و به کیتا در انجام وظایفش در دفاع کمک می کرد و حملات تیم را شکل میداد. خیلی کم پیش آمد که توپی را از دست بدهد. او چندین بار موقعیت گلزنی داشت.

سسک فابرگاس: 7

در بازی همانگونه که از او انتظار می رفت نبود، ولی در هر موقعیتی که قرار می گرفت، کارش را خوب انجام می داد. با مسی یک و دوهای خوبی انجام داد و چند پاس عمقی زیبا از او شاهد بودیم.

الکسیس سانچز: 8

عملکرد بسیار عالی داشت. خط دفاعی زاراگوزا را در چندین موقعیت آزار داد و موقعیت های گلزنی خوبی برای هم تیمی هایش به وجود آورد، از جمله پاس او که موجب گلزنی مسی شد؛ او در دقایق پایانی بازی یک پنالتی برای تیمش گرفت؛ در نیمه اول نیز آبراهام باخطا کردن بر روی او، کارت قرمز گرفت و تیمش را 10 نفره کرد. سانچز می توانست در نیمه دوم یک پاس گل به سسک بدهد، اما خودخواهانه عمل کرد و به او پاس نداد.

پدرو رودریگز: 6.5

در دقایق پایانی یک گل زیبا را به ثمر رساند، اما به طور کلی قبل از آن در روند بازی تاثیری نداشت. خوشبختانه این گل می تواند به او این شانس را بدهد تا دوباره به روز های اوج خودش باز گردد.

لیونل مسی: 8.5

جای تعجب نیست که او 2 گل به ثمر رساند؛ به پدرو پاس گل داد و کل بازی دفاع تیم رقیب را با دریبل های زیبا و پاس های دقیقش آزار می داد. او در این فصل 60 گل و 23 پاس گل در کارنامه اش ثبت کرده است.

بازیکنان جانشینمونتویا: 7

اشتباهات دنی آلوز را پوشش داد و کارش را خوب انجام داد و در حملات تیم، با وجود اینکه نتوانست تهدیدی محسوب شود، شرکت می کرد.

بوسکتس: 8.5

با آمدنش بازی را آرام تر کرد، کاری که کیتا نتوانست انجام دهد. با آمدن او به زمین بارسلونا مالکیت توپ را بهتر توانست حفظ کند و کنترل بازی را بهتر به دست گرفت و به زاراگوزا فرصتی نداد تا با نتیجه بهتری زمین را ترک کند.

ژاوی هرناندز: بدون امتیاز

او در دقایق پایانی به زمین آمد.
:: برچسب‌ها: امتیازات
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو