آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: علی شکرانه / FCBarcelona.ir


تیم اصلی بارسلونا برای دیدار مقابل ختافه در خانه، دو جلسه تمرینی را سپری خواهد کرد؛ همچنین آن ها قبل از بازی مقابل لوانته در انتهای این هفته دو جلسه تمرینی دیگر نیز خواهند داشت.

بارسلونا در این هفته تمرکزش را به طور ویژه بر روی لالیگا قرار داده است. روز سه شنبه تیم باید در نیوکمپ مقابل ختافه قرار بگیرد. کاتالان ها قبل از سفر به لندن برای دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل چلسی، میهمان لوانته خواهند بود. در اینجا برنامه بارسا در این هفته را بررسی خواهیم کرد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


• دوشنبه، نهم: تیم در ساعت 18:00 در سیوتات اسپورتیوا تمرین کرد و بعد از آن جوزپ گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی شرکت کرد.


 سه شنبه، دهم: در ظهر این روز، تیم در نیوکمپ آخرین جلسه تمرینی خودش را پیش از بازی با ختافه پشت سر خواهد گذاشت.

• چهارشنبه، یازدهم: تیم در ساعت 11:00 در سیوتات اسپورتیوا ریکاوری خودش را انجام می دهد؛ این جلسه نخستین تمرین تیم قبل از بازی با لوانته خواهد بود.

• پنجشنبه، دوازدهم: تیم در این روز تنها روز استراحت خودش را پشت سر خواهد گذاشت.

• جمعه، سیزدهم: این جلسه آخرین تمرین تیم قبل از سفر به والنسیا می باشد؛ پس از این تمرین جوزپ گواردیولا در کنفرانس خبری پس از بازی شرکت می کند.

• شنبه، چهاردهم: بارسا در این روز برای دیدار مقابل لوانته به والنسیا سفر خواهد کرد.

• یکشنبه، پانزدهم: تیم پس از بازی، آن شب را در والنسیا اقامت خواهد کرد و فردا صبح به بارسلونا باز خواهد گشت و پس از آن در ساعت 12:30 در سیوتات اسپورتیوا تمرین خواهند کرد.
:: برچسب‌ها: اخبار بارسا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو