آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: تارا تاج / FCBarcelona.ir


آبی و اناری پوشان امیدوارند با پیروزی در دیدار امشبشان برابر ختافه، فاصله خود با صدرنشین لالیگا را به یک امتیاز برسانند.

بازیکنان با حفظ روند خوب و نتایج درخشانشان در پی یک پیروزی دیگر برابر ختافه و ثبت دهمین پیروزی متوالی شان در لیگ می باشند که اگر چنین اتفاقی رخ دهد، در فاصله یک امتیازی با رئال مادریدی قرار خواهند گرفت که بازی این هفته خود را باید مقابل رقیب سرسخت همشهری یعنی اتلتیکو مادرید برگزار کند. بازی مقابل ختافه آسان نخواهد بود چرا که آنها به همراه اوساسونا تنها تیمهایی بودند که توانستند در این فصل بارسا را شکست دهند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


دیدار امشب آبی و اناری پوشان برابر ختافه بسیار حساس می باشد چرا که آنها باید به مصاف یک رقیب سرسخت بروند. جوزپ گواردیولا در اولین فصل حضور خود بر نیمکت آبی و اناری پوشان در نیوکمپ، در بازی برابر ختافه به تساوی 1-1 رضایت داد و در دو بازی اخیرش با این تیم در نیوکمپ، در رقابت نزدیکی با رقیب به پیروزی خفیف 1-2 دست یافته بود.


مردان گواردیولا در چند فصل اخیر نتایج نزدیکی برابر ختافه کسب کرده اند و جایگاه این تیم در میانه های جدول که قطعا به دنبال صعود به جایگاه ششم و راهیابی به رقابتهای اروپایی هستند، کار را برای آبی و اناری پوشان سخت کرده است. هم اکنون اوساسونا در رده ششم لالیگا قرار دارد و ختافه با یک امتیاز کمتر در تعقیب آنهاست. همه این صحبت ها نشان از دشواری بازی امشب تیم برابر ختافه دارد.

سسک محروم است

جوزپ گواردیولا در بازی امشب تیمش، سسک فابرگاس را به خاطر محرومیت و جرارد پیکه را به خاطر مصدومیتی که در دیدار با زاراگوزا برای او رخ داد، در اختیار نخواهد داشت؛ البته حضور دنی آلوز نیز همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد چرا که او هنوز از ناحیه ران احساس ناراحتی می کند. لیست غایبان تیم گواردیولا علاوه بر این سه بازیکن یاد شده شامل آفلای، ویا، فونتاس و آبیدال می باشد که به خاطر مصدومیت طولانی مدت نمی توانند در خدمت تیم باشند.

ختافه امشب ماسیله لا و روبن پرز را به خدمت می گیرد

مردان لوئیز گارسیا امشب در حالی به نیوکمپ خواهند آمد که در 5 دیدار اخیرشان موفق به کسب سه پیروزی خانگی برابر رئال سوسیداد، والنسیا و اسپورتینگ، یک تساوی بدون گل برابر اوساسونا و تنها یک شکست آن هم در بازی خارج از خانه خود برابر اتلتیکو مادرید شده اند. آنها با 42 امتیاز در رده دهم جدول قرار دارند و فقط یک امتیاز تا رسیدن به رقابت های یوفا فاصله دارند. آنها در این فصل در بازی های خارج از خانه شان روند ثابتی نداشته اند و تاکنون 4 پیروزی، 8 شکست و 4 تساوی در خانه حریفان برای آنها رقم خورده است. مربی ختافه برای بازی امشب از مدافع ملی پوش آفریقایی خود یعنی ماسیله لا و هافبک بازیسار تیم زیر 21 سال اسپانیا یعنی روبن پرز به ترتیب به جای مانه که به خاطر محرومیت غایب است و پابلو سارابیا استفاده خواهد کرد. گارسیا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی نیز به خبرنگاران گفته است: «ما با تمام قوایمان به مصاف بارسا خواهیم رفت و باید نهایت تلاشمان را به کار بگیریم».
:: برچسب‌ها: لالیگا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو