آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: حامد رنجبر / FCBarcelona.ir


سسک فابرگاس از بازی امشب محروم است و بازی نخواهد کرد، او همچنین در بازی رفت نیز در ورزشگاه ختافه به میدان نرفت. ختافه با برد 1-0 مقابل بارسا، توانست رکورد شکست ناپذیری این تیم را بشکند.

در تاریخ 26 نوامبر سال 2011، بارسا در مقابل ختافه متوقف شد. این تیم پیرو سبک رئال مادرید، با دفاع عالی و گل باور نکردنی والرا توانست اولین باخت بارسا را در ابتدای فصل رقم بزند. دو تیم پس از گذشت نیمی از نصف دوباره مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت، اما اینبار در استادیوم نیوکمپ با هم دیدار خواهند کرد. باخت در مقابل ختافه، موجب شد بارسا از رئال 6 امتیاز عقب بیوفتد، اما این اختلاف با توجه به تساوی رئال مقابل والنسیا به 4 امتیاز رسید.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


بارسا تا به حال در این فصل لالیگا، 23 برد، 6 تساوی و 2 باخت در پرونده خود دارد. یکی از باخت های تیم توسط مردان لوئیس گارسیا و دیگری توسط اوساسونا در استادیوم ریو دِ ناوارو بود. علاوه بر این بارسا در جام حذفی و لیگ قهرمانان حتی یک باخت هم در پرونده خود ندارد.


تشابهات با نیمه اول فصل

سسک فابرگاس زمانی که بارسا اولین بازی فصل خود را از دست داد به دلیل مصدومیت در زمین نبود؛ این هافبک کاتالانی بازی امشب را نیز از دست خواهد داد. سسک فابرگاس در بازی امشپ به علت گرفتن 5مین کارت زرد خود در بازی مقابل زاراگوزا، از بازی محروم خواهد بود.

5 ماه پیش، بارسا بعد از بازی مقابل زاراگوزا و کسب نتیجه 4-0 (که پویول اولین گل فصل خود را در مقابل این تیم به ثمر رساند)، به دیدار ختافه رفت. بارسا پیش از مقابله با زاراگوزا در مقابل آ.ث میلان قرار گرفت، بازی در سن سیرو با نتیجه 3-2 به سود بارسا به اتمام رسید. گل های این بازی را ون بومل (گل به خودی)، ژاوی و مسی به ثمر رساندند.

بازی امشب تقریبا بابازی 5 ماه پیش یکسان خواهد بود؛ بارسا میلان را در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 3-1 و زاراگوزا را در لالیگا با نتیجه 4-1 شکست داده است. با وجود این تشابه، بازی امشب در نیوکمپ نباید جلوی 9 برد پیاپی بارسا را بگیرد. مردان گواردیولا می دانند که حتما باید از این بازی پیروز بیرون بیایند تا امید خود را برای قهرمانی درلالیگا زنده نگه دارند.
:: برچسب‌ها: لالیگا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو