آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


مربی تیم کاتالان تمایلی به صحبت کردن درمورد داربی شهر مادرید نداشت و این برد را به آبیدال وپسرعمویش اهدا کرد

 
Josep Guardiola - Barcelona

بعد از پایان یافتن دیدار دو تیم بارسا و ختافه و برد قاطعانه تیم کاتالان، این تیم دست کم برای یک روز به فاصله یک امتیازی رئال رسید.

درپایان این دیدار گواردیولا دراین باره گفت:«ما کارمان را انجام داده ایم و الان فقط باید به بازی بعدی مان مقابل لوانته فکر کنیم.»

مربی جوان بارسا، دربی مادرید را به گوشه ای گذاشته و تمایلی به ارزیابی آن نداشت:« ما خیلی خوشحال هستیم.چون بازی خوبی را انجام دادیم و خوشحالیم که توانستیم این برد را به آبیدال و پسرعمویش ژرارد اهدا کنیم. او امروز ( سه شنبه) زیر تیغ جراحی رفت وما برای او خوشحالیم.»

 

گواردیولا در تشریح عملکرد تیمش مقابل ختافه گفت:« ما صبور بودیم و با صبر توانستیم از پس تیمی عبور کنیم که همیشه کار را برایمان سخت می کرد. ما شبیه همان بازی رفت در ورزشگاه کولیسئوم بازی کردیم؛همان بازی ای که در آن مغلوب حریف شدیم.»

گواردیولا در ادامه به تمجید از پدرو رودریگس زننده یکی از گلهای بارسا پرداخت. این دومین بازی پیاپی بود که پدرو برای تیمش به گل رسید و پپ درمورد او گفت:« حضور پدرو همیشه به منزله گارانتی است. امسال او ثبات خوبی نداشت ولی گلهای زیادی زد و با دینامیک و دیسیپلین بازی کرد.»

مربی ابی اناری ها الکسیس سانچس را هم فراموش نکرد:« الکسیس بازی خوبی ارائه کرد. البته فراموش نکنیم که ختافه با9 بازیکن دفاع می کرد.»

مربی جوان بارسا در پاسخ به این سوال که آیا عطش و انگیزه فراوان تیمش فشارها برروی رئال را بیشتر می کند یا خیر به این نکته اشاره کرد که در چنین سطحی از فوتبال، فشار،توجیه خوبی نیست:« رئالی ها در بازی مقابل مالاگا و والنسیا می توانستندتیم برنده باشند.»

گواردیولا صحبتهایش را با اشاره به خطرات لوانته به پایان برد و اعلام کرد که این تیم ده برد پیاپی در رقابتهای لالیگا داشته است
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو