آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: تارا تاج / FCBarcelona.ir


آبی و اناری پوشان در بازی شب گذشته خود به لطف گلزنی الکسیس (2)، مسی و پدرو به دهمین پیروزی متوالی خود در لالیگا دست یافتند و هم اکنون در فاصله یک امتیازی رئال مادریدی قرار گرفته اند که امشب باید به مصاف تیم همشهری خود برود.

یاران اف سی بارسلونا، سه شنبه شب در نیوکمپ نمایش باشکوهی داشتند. آنها با ارائه یک فوتبال زیبا ختافه را در هم کوبیدند و حالا در یک قدمی رئال مادریدی قرار گرفته اند که امشب یک دربی حساس را در ویسنته کالدرون و مقابل رقیب همشهری اش یعنی اتلتیکو مادرید برگزار می کند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


مردان گواردیولا شب گذشته از ابتدا تا انتهای بازی نمایش بسیار خوبی داشتند، الکسیس و مسی در نیمه اول هر کدام یکبار گلزنی کردند و بازیکن شیلیایی بارسا موفق شد در نیمه دوم نیز با ضربه سر دروازه حریف را باز کند، پدرو نیز در دومین بازی متوالی اش برای بارسا گلزنی کرد تا بازی با نتبجه 0-4 به نفع بارسا خاتمه یابد. بدین ترتیب شب گذشته و در مصاف با ختافه، دهمین پیروزی متوالی بارسا در لیگ رقم خورد و هم اکنون آنها منتظر دیدار شنبه شب خود مقابل پدیده این فصل لالیگا یعنی لوانته خواهند بود؛ اگرچه نیم نگاهی نیز به اتفاقات دربی امشب مادرید نیز خواهند داشت.


الکسیس، گل اول بازی را زد. گواردیولا که به خوبی بر اهمیت این مسابقه واقف بود، از هیچیک از ستارگان تیمش چشم پوشی نکرد و در ترکیب ایده آل خود از سه مدافع و 6 بازیکن هجومی شامل: ژاوی، اینیستا، کوئنکا، پدرو، الکسیس و مسی استفاده نمود. اوایل بازی حقیقا جنگ هافبک ها بود، چرا که لوئیز گارسیا نیز بهترین هافبک های خود را به زمین فرستاده بود، به امید آنکه تا حد امکان مانع از بازی سازی و مالکیت توپ کاتالان ها شوند. اما تاکتیک لوئیز گارسیا نقش برآب شد؛ چرا که آبی و اناری پوشان در اکثر دقایق این مسابقه مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتند و طولی نکشید که آنها به لطف الکسیس و با شوتی سرکش از گوشه محوطه، گل اول بازی را جشن گرفتند.
هواداران بارسا در نیوکمپ در هر دو نیمه بازی، در دقیقه 22، با فریادی های بی امانشان به تشویق آبیدال پرداختند و بدین شیوه وفاداری خود را به او ابراز کردند.

اینیستا و مسی؛ زوج مرگبار

ختافه پس از نیم ساعت از شروع بازی، فقط 3 بار توانست به صورت جدی وارد محوطه بارسلونا شود. از بازیکنان آنها فقط میکو به عنوان مهاجم آخر ایفای نقش می کرد و بقیه آنها مدام برای پس گرفتن توپ از آبی واناری پوشان می جنگیدند، همین روند باعث شد سانترهای زیادی توسط پدرو و کوئنکا، به ترتیب از جناح چپ و راست ارسال شود. میانه میدان نیز توسط ژاوی، اینیستا، الکسیس و مسی هدایت می شد. بازیکنان میانی صاحب موقعیت های زیادی شدند تا گل دوم بازی را به ثمر برسانند، اما در نهایت بازیکن آرژانتینی بارسا بود که موفق شد پس از یک-دویی زیبا با اینیستا، توپ را به سمت دروازه حریف شلیک کند.

بارسا با نتیجه 0-2 و درحالی که کل بازی را در اختیار داشت، به رختکن رفت. گل های سوم و چهارم، با ضربه سر بعد از شروع مجدد بازی در نیمه دوم بثمر رسید. موج حملات رعد آسای آبی و اناری پوشان همچنان ادامه داشت چرا که آنها قصد داشتند با یک پیروزی قاطعانه، سه امتیاز ارزشمند این بازی را به نام خود ثبت کنند و جالب اینکه هر دو گل آنها در نیمه دوم با ضربه سر به ثمر رسید.

اولین گل این نیمه روی شیرجه زیبا و ضربه سر فوق العاده الکسیس، پس از سانتر کوئنکا از جناح راست به ثمر رسید. گل دوم نیز توسط پدرو و پس از ضربه آزاد مسی در حالیکه پشت او به دروازه بود به ثمر رسید. پس از این دو گل، موج حملات طوفانی آبی واناری پوشان فرو نشست و بدین ترتیب یک شب زیبا برای هواداران در کاتالونیا رقم خورد.
:: برچسب‌ها: اخبار بارسا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو