آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: شکیبا رهنما / FCBarcelona.ir


سرمربی تیم بارسلونا آخرین برد این تیم را به اریک آبیدال تقدیم کرد؛ آبیدال سه شنبه همین هفته برای پیوند کبد زیر تیغ جراحی رفت.
گواردیولا گفته است: «از عملکرد تیم بسیار راضی هستم، چرا که حمله به تیمی که 9 نفره دفاع می کند کار ساده ای نیست». جوزپ گواردیولا قصد دارد با تقدیم برد قاطعانه بارسا مقابل ختافه به آبیدال که روز گذشته برای پیوند کبد مورد عمل جراحی قرار گرفته است، به او قوت قلب بخشد: «از اینکه می توانیم این برد را به آبیدال و پسر عمویش جرارد تقدیم کنیم، بسیار راضی ام. روزی که او در اتاق عمل بود، برایمان پیروزی ویژه ای رقم خورد».

عملکرد شاگردان گواردیولا مقابل تیمی که در نیوکمپ به امید حفظ نتیجه 0-0 صف آرایی کرده بود، برای او قابل قبول است: «ما بسیار راضی هستیم، چرا که بازی مقابل چنین تیم دفاعی، ساده نیست. ما با حوصله پیش رفتیم و موفق شدیم در اوایل بازی دروازه حریف را باز کنیم، ما با خلق موقعیت به گل رسیدیم. به طور کلی، بازی تحت کنترل ما بود». هم چنین اضافه کرد: «نفوذ در دفاع تیمی که با 9 بازیکن دفاع می کند، کار دشواری ست».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


وقت تمرکز بر لوانته رسیده است

مربی بارسلونا می داند که نمی تواند در بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید تاثیری بگذارد، با این حال او گفته است: «روند خوبی را پیش رو داریم و می بایست تنها بر کار خود تمرکز کنیم. باید به روی دو بازی سختی که در خانه حریف داریم تمرکز کنیم؛ لوانته و رایو. این دو بازی جایگاه ما را در لیگ رقم می زنند».


تمجید از پویول

این جمعه کارلس پویول 34 ساله می شود. گواردیولا درباره او می گوید: «علاوه بر توانایی جسمانی فوق العاده اش، استیل فوتبالی خوبی هم دارد. تمام زندگی او فوتبال است و او از خود محافظت می کند. پایبندی او به جلسات تمرینی، به این می ماند که آخرین تمرین اوست و هر بار به گونه ای بازی می کند که انگار بار اولیست که به میدان می رود. حضور او بسیار خوشایند است، به ویژه از سال پیش تاکنون. این مایه دلگرمی ست، چرا که مرا به فکر تعویق بازنشستگی او می اندازد؛ که این تصمیم هم برای او و هم برای بارسا بهتر است».

همانند مصاحبه او پس از بازی با زاراگوزا، گواردیولا از عملکرد پدرو قدردانی کرد: «ما تا آخر فصل به او و گلزنیش نیاز داریم. از اینکه می بینم به تدریج اعتماد به نفسش را بازمی باید و اینکه هواداران تشویقش می کنند خوشحالم». در آخر، گواردیولا به این نکته اشاره کرد که ده نفر از ترکیب بارسا مقابل ختافه را بازیکنان لاماسیا تشکیل می دادند: « باشگاه بر پایه بازیکنان پرورش یافته در لاماسیا تشکیل شده است؛ اما در نهایت همه عضوی از این تیمند».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو