آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: زینب بیژن زاده / FCBarcelona.ir


بازیکنان این چهارشنبه به تمرینات بازگشتند. بازیکنانی که شب گذشته، در بازی حضور داشتند، تمرینات ریکاوری سبکی را انجام دادند، آلوز به همراه سایر تیم تمرین کرد و پیکه نیز بطور جداگانه به تمرین پرداخت. بازیکنان بارسا ب، تیو، مونتویا، بارترا و مونیسا نیز در این جلسه تمرینی حضور داشتند.

پس از پیروزی سه شنبه شب در برابر ختافه، که به معنی رسیدن به یک امتیازی صدر نشین بود، بازیکنان امروز صبح به تمرینات بازگشتند. آنها ساعت 11:00، در زمین شماره 1 سیوتات اسپورتیوا خوان گمپر حاضر شدند و مانند سایر روزهای پس از بازی، بازیکنانی که شب گذشته در بازی حضور داشتند، تمرینات ریکاوری سبکی را انجام دادند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


21 سالگی تیاگو

تیاگو آلکانتارا، قبل از شروع تمرین امروز، 21 مین سالروز تولدش را جشن گرفت. بازیکنان طبق رسم همیشگی، در وسط زمین تمرین، او را مورد تشویق قرار دادند.


آلوز به تمرینات گروهی بازگشت، پیکه جداگانه تمرین کرد

دنی آلوز و جرارد پیکه که به تشخیص تیم پزشکی باشگاه، هنوز بطور کامل از مشکلات عضلانی خود رهایی نیافته بودند، بازی مقابل ختافه را از دست دادند. امروز صبح، بازیکن برزیلی توانست به تمرینات تیمی ملحق شود، اما پیکه به ریکاوری فردی خود ادامه داد.

بازیکنان تیم ب، تیو، مونتویا، مونیسا -که در بازی برابر ختافه به میدان رفت- و همچنین بارترا، همگی به همراه تیم اصلی به تمرین پرداختند.

پپ گواردیولا، 5 شنبه به بازیکنان استراحت خواهد داد. آنها صبح جمعه، راس ساعت 11، به منظور آماده سازی برای بازی روز شنبه مقابل لوانته در ورزشگاه سیوتات والنسیا (22:00)، به تمرینات باز خواهند گشت.
:: برچسب‌ها: تمرینات
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو