آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: امید صادق باری / FCBarcelona.ir


مدافع بارسا پس از پیروزی تیم در برابر اسپورتینگ گیخون و کسب سه امتیاز بازی از هم تیمی های خود قدردانی کرد. بازیکنان بارسا براین باورند که برای کسب عنوان قهرمانی در لالیگا «باید سه امتیاز هر بازی را کسب کنند».

پس از اخراج غافلگیرانه جرارد پیکه و بدنبال آن گل دیوید بارل، اف سی بارسلونا برای کسب سه امتیاز بازی، نمایش خیره کننده ای از خود نشان داد.آبی اناری ها متفق القول بر این عقیده اند که مهم ترین چیز برای زنده ماندن امیدهای بارسا برای قهرمانی در لالیگا، کسب سه امتیاز در هربازی است.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


پیکه براین عقیده است که : «ما آنچه را که وظیفه داشتیم، انجام دادیم. ما بازی را بردیم و می خواهیم همچنان امید های قهرمانی زنده بماند. هدف ما کسب سه امتیاز در هر هفته است. تنها چیزی که ما می توانیم برای قهرمانی انجام دهیم کسب هر سه امتیاز هر بازی است». او در ادامه افزود: «اسپورتینگ با قرار دادن نفرات زیادی در دفاع، بازی بسته ای را دنبال می کرد و چون به حمله روی نمی آورد، فضای کافی نیز در اختیار ما قرار نمی گرفت. طبیعت این چنین بازی هایی طوری است که آدم دوست دارد بازی در سریعترین وقت ممکن به پایان برسد، اما ما باید تا پایان بازی دوام می آوردیم».


در زمانی که بازی افت کرده بود سیدو کیتا توانست با اتکا به بازی فردی خود گل مهمی را بثمر برساند. پیکه در مورد کیتا می گوید: «او یک گل بسیار تاثیر گذاری را به ثمر رساند. عموماُ گلهایی که اینچنین در زمانهای افت بازی به ثمر می رسند بسیار باارزش هستند. چی می توانم در مورد سیدا بگویم؟ او بازیکن بسیار موثری است، او در حقیقت عنصر کلیدی تیم به حساب می آید».

انگیزه عالی تیمی

علیرغم آنکه پیکه در این بازی کارت قرمز دریافت کرد، ولی او به انگیزه بالای هم تیمی های خود اشاره می کند و در مورد بازی در برابر صخره ای سخت بنام اسپورتینگ می گوید: «من بخاطر بازی هم تیمی هایم بسیار خوشحال هستم . آنها توانایی برد آن بازی طاقت فرسا را داشتند؛ نتیجه کسب شده همچنان ما را در لیگ امیدوار نگه می دارد».

پیکه در ادامه افزود: «هم تیم های من نمایشی با شکوه و خیره کننده داشتند؛ با آنکه با 10 یار بازی می کردند، توانستند از عهده کاری اینچنین سخت برآیند».

مدافع بارسا در فرصت بدست آمده، بخشی از صحبت هایش را هم به نوع بازی خود که منجر به دریافت کارت قرمز مستقیم شد اختصاص داد و در این خصوص گفت: «بنظر من خطایی که انجام دادم در حد کارت قرمز نبود اما به هر حال هر بازی توسط یک نفر داوری می شود و اوست که در مورد این گونه مسایل نظر نهایی را اعلام می کند».

در ادامه نظر سایر بازیکنان اف سی بارسلونا را که بعد از مسابقه گفته اند می خوانید:

پدرو رودریگوئز

«من از نمایشی که تیم از خود نشان داد بسیار لذت بردم».

«همچنین من باید از هواداران تیم نیز که با حمایت خود در طول بازی کمک شایانی به تیم کردند تشکر کنم».

«بازی با یک بازیکن کمتر، ما را مجبور می کرد در هنگامی که بازیکنان اسپورتینگ در حالت ضد حمله قرار داشتند محتاطانه عمل کنیم. ما فرصت های گل را با تلاش فراوان ایجاد کردیم و توانستیم با کنترل بازی پیروزی ارزشمندی را کسب کنیم».

آندرس اینیستا

«فاصله ما در جدول رده بندی با مادرید قابل توجه است، اما ما تا آخرین لحظه برای قهرمانی می جنگیم».

«ما پیش بینی کرده بودیم که آنها فضاهای نفوذ را بر روی ما خواهند بست. اما مهم این است که در پایان بازی هر سه امتیاز بازی نصیب ما شد».

«گواردیولا می داند که خواسته همه ما ماندن او در بارساست».

«وقتی بازیکن تاثیرگذاری مثل مسی نمی تواند بازی کند ما مجبوریم که کمی بیشتر تلاش کنیم».

«دوباره شاهد یک بازی عالی از تیم بودیم».

«بعد از تصمیم داور در خصوص اخراج پیکه، روند بازی کمی به بن بست خورد، اما ما مجبور به حمله بودیم. اولویت برنامه ما کسب سه امتیاز بازی هر هفته پس از هفته بعد است».

«قضاوت و داوری واقعا کار سختی است؛ داورها مجبورند در ظرف چند ثانیه تصمیم گیری کرده و اعلام نظر کنند».

دنی آلوز

«ما امشب دست به کار بزرگی زدیم و باید قدر آن را بدانیم. ما از کسب نتیجه برد بسیار خوشحالیم».

«صحبت در مورد نحوه داوری بی فایده است و نتیجه ای در بر نخواهد داشت».

«ما در ادامه راه و بازی های آتی، باید این طرز فکر را همیشه به خاطر بسپاریم که اجازه کوچکترین اشتباه را نداریم؛ تنها با این طرز فکر است که خواهیم توانست امیدهای خود برای کسب قهرمانی را زنده نگه داریم».

«غیبت مسی در تیم بسیار به چشم می آمد. او بهترین بازیکن دنیاست».

«در مورد عصبانیت و ناراحتی جرارد پیکه هم باید گفت عصبانیت او نیز بی دلیل نیست».

دو یار کمکی برای تیم دوم بارسا

سرگی روبرتو و دوس سانتوس دو بازیکنی که در شب پیروزی برابر اسپورتینگ بر روی نیمکت حضور داشتند، مجددا دوشنبه صبح به تیم دوم خواهند پیوست تا برای بازی با تیم اوزه بیو ساکریستان به هوالوا اعزام شوند.
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو