آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: سمیرا محمدی / FCBarcelona.ir


بازی در برابر ختافه، اولین مسابقه این فصل بود که با گلزنی همزمان الکسیس و پدرو همراه شد. الکسیس سانچز آخرین بار، در فوریه و در برابر بایرلورکوزن موفق شد دو گل را وارد دروازه حریف کند.

خبرهای خوب برای بارسا حاکی از آن است که دو مهاجم بارسا -الکسیس سانچز و پدرو رودریگز- در این برهه زمانی دشوار، به فرم ایده آل خود بازگشته اند. بازی گذشته، اولین باری بود که در این فصل، پدرو و الکسیس در یک مسابقه موفق به گلزنی می شدند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


پدرو؛ پس از یک سال، بازگشت به فرم ایده آل

پدرو، این بازیکن اسپانیایی تبار، مدتهاست که نتوانسته به صورت متوالی برای تیمش گلزنی کند. این اتفاق تقریبا به یکسال پیش باز می گردد؛ او در فوریه 2011 توانست در سه بازی متوالی، ریسینگ و هرکولس در لالیگا و آلمریا در جام حذفی، سه گل را به نام خود ثبت کند. گلزنی او در برابر زاراگوزا و ختافه، نشان دهنده بازگشتش به فرم ایده آل است. او تا بدین جای فصل، تنها نه بار در زمین حضور داشته است.


پدرو دارای گل های تعیین کننده ای برای بارساست؛ آغازگر گل های بارسا در فینال ومبلی در لیگ قهرمانان، گل دقایق تلف شده او در جام باشگاه های جهان در سال 2009 و گل او در نیمه نهایی جام حذفی در بازی برگشت و در برابر رئال مادرید.

سانچز؛ بازگشت با سومین زوج گل فصل

الکسیس سانچز نیز به دوران گلزنی خود بازگشته است. مهاجم شیلیایی، پیش از احتساب بازی گذشته، دو ماهیست که موفق به گلزنی نشده است. آخرین گل های او در بازی 3-1 بارسا و بایر لورکوزن صورت گرفته است؛ سانچز در آن مسابقه توانست دو گل از مجموع را به نام خود رقم بزند. در واقع این سومین دفعه ای است که او در یک بازی، دو گل به ثمر می رساند، الکسیس در بازی 4-0 برابر رایو والکانو نیز این تجربه را داشته است.

بازیکن شیلیایی تا کنون موفق به بثمر رساندن 13 گل شده است؛ 8 گل در نیوکمپ و 5 گل در خارج از خانه. از میان 13 گل او، 5 گل آغازگر روند گلزنی تیم بوده است.
:: برچسب‌ها: آبی و اناری ها
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو