آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: زینب بیژن زاده / FCBarcelona.ir


تعداد بازی های هافبک اسپانیایی بارسا، تنها با انجام یک بازی دیگر به عدد 400 خواهد رسید. او می تواند 400 مین بازی خود را در برابر لوانته و یا چلسی انجام دهد. درحال حاضر نام او در میان ده بازیکنی که بیشترین تعداد بازی را برای باشگاه انجام داده اند قرار دارد.

آندرس اینیستا که تا کنون 399 بار برای باشگاه به میدان رفته است، بزودی 400 مین بازی رسمی خود را برای بارسا انجام خواهد داد. این بازی به احتمال زیاد روز شنبه در برابر لوانته و یا هفته آینده در استمفورد بریج خواهد بود. 400 مین بازی او می تواند در زمین چلسی باشد؛ جایی که شاید او به یاد ماندنی ترین گل خود، در بین 40 گلی که برای تیم به ثمر رسانده است را، وارد دروازه حریف کرد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


399 حضور او در رقابت های مختلف به این تربیت رقم خورده است: 226 بازی در لالیگا، 77 بازی در لیگ قهرمانان، 40 بازی در جام حذفی اسپانیا، 3 بازی در جام یوفا، 2 بازی در سوپرجام اروپا، 6 بازی در سوپر جام اسپانیا و 5 بازی در جام باشگاه های جهان.


پیشی گرفتن از الکسانسو

این بازیکن 27 ساله، که در میان 10 بازیکنی است که بیشترین تعداد بازی را در طول تاریخ باشگاه انجام داده اند، می تواند در این فصل به هشتمین بازیکن با بیشترین حضور برای باشگاه تبدیل شود، چرا که او تنها یک بازی کمتر از خوزه رامون الکسانسو و سه بازی کمتر از خوان سگارا که به ترتیب نهمین و هشتمین بازیکن از نظر تعداد بازی هستند، انجام داده است.

اینیستا، به همراه ژاوی (بازیکنی که با 621 بازی رکورد دار بیشترین بازی است)، پویول (دومین نفر با 552 بازی) و والدس (چهارمین نفر با 452 بازی)، چهار بازیکن تیم اصلی هستند که در میان 10 بازیکن برتر باشگاه از نظر تعداد بازی قرار دارند.

استعدادی با کلاس جهانی

آندرس اینیستا در سال 1996، زمانی که تنها 12 سال داشت، وارد لاماسیا شد. او رشد سریعی در رده های مختلف سنی و تیم جوانان داشت و در اکتبر 2002 اولین حضوش در تیم اول را تحت مربیگری لوئیس فن خال، تجربه کرد. او در زمان فرانک ریکارد به شهرت بیشتری دست یافت. در آن زمان او توانست تنوع بازی خود را نشان دهد و در راه فتح عناوین قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان به تیم کمک زیادی کرد.

با آمدن پپ گواردیولا، جایگاه اینیستا به عنوان یک بازیکن کلیدی در تیم تثبیت شد. او همیشه اولین انتخاب در میان بهترین بازیکنان در رده باشگاهی بوده است. او در فینال جام جهانی 2010 نیز با به ثمر رساندن گلی که پیروزی در فینال را در برابر هلند، برای تیم ملی اسپانیا به ارمغان آورد، ارزش هایش را در رده ملی به نمایش گذاشت. او با استعداد خود، کلاس بالا، بازی خوانی و توانایی در تغییر نتیجه، به عنوان یکی از بهترین بازیکنان در جهان شناخته می شود و تنها برخی از بدشانسی ها و مصدومیت های ناخواسته در پاره ای از موارد، عملکرد فوق العاده اش را تحت تاثیر قرار داده است.
:: برچسب‌ها: آبی و اناری ها
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو