آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: محمد تقی پور / FCBarcelona.ir


مهاجم مصدوم اسپانیایی بارسا امروز صبح از کوهی به ارتفاع 300 پا بالا رفت تا خود را برای بازگشت آماده کند. لامولا و هم تیمی اش بوسکتس، امیل ریکارت و په په کاستا از بازگشت خوب ویا مطمئن هستند. ویا گمان می کند که: «در این لیگ تنها چیزی که ما می توانیم انجام دهیم این است که در تمام بازی هایمان پیروز شویم و ببینبم چه اتفاقی خواهد افتاد».

یکشنبه این هفته، دقیقا 4 ماه مصدومیت پای ویا در نیمه نهایی جام باشگاهی جهان در ژاپن می گذرد، اما او به خوبی در حال ریکاوری است و امروز در صفحه شخصی خود تصویر مربوط به کوه پیمایی همراه با سرجیو بوسکتس و مربیان بدنسازی، ریکارت و کاستا را منتشر کرد. بعد از کوه پیمایی ویا گفت که این اولین باری نیست که به کوه می آید اما «امروز در مسیر سختی قرار گرفته ام».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


داوید ویا که از وضعیت بهبودی خود بسیار راضی ست، گفت: «بعد از کوه نوردی که پایم بهتر است و من درحال تعیین اهدافم برای بازگشت هستم». در هر حال او می داند که برای غلبه بر مصدومیت به صبر و تحمل نیاز دارد.


پیروزی چاره ساز است

ویا توضیح داد که وضعیت مصدومیتش نرمال است. او مسابقات بارسا را تماشا کرده است و اعتقاد دارد که بارسا شانس قهرمانی را دارد و نباید نا امید شود: «ما فقط باید روند پیروزیمان را نگه داریم و ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد».
:: برچسب‌ها: آبی و اناری ها
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو