آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: تارا تاج / FCBarcelona.ir


مربی بارسا، با اینکه دیدار برابر چلسی را در پیش رو دارد، در بازی امشب به هیچکدام از ستارگانش استراحت نخواهد داد چرا که «با توجه به شرایط کنونی، بازی با لوانته برای ما از هر چیزی مهمتر است». او معتقد است که تیمش باید در بازی امشب در زمین سیوتات دی والنسیا حتما به پیروزی دست یابد چون در غیراینصورت «زمانی که به مصاف مادرید می رویم، شانسی برای قهرمانی در لالیگا نخواهیم داشت».

جوزپ گواردیولا، جدال امشب تیمش برابر لوانته را مهمترین بازی پیشرو می داند. او می داند که بازی بعدی تیمش در لالیگا مقابل رئال مادرید صدرنشین بسیار دشوارتر از آن چیزی که هواداران تصور می کنند و در این باره می گوید: «من با بهترین نفراتم بازی خواهم کرد و این بهترین روش ممکن است تا بتوانیم بر حریف و شرایط زمین غلبه کنیم». اگر چه او دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل چلسی را نیز قبل از الکلاسیکو پیشرو دارد، از اینکه ستارگان تیمش فرصتی برای استراحت نخواهند داشت، گلایه نمی کند: «ما می دانیم شرایط سختی در پیشرو داریم، اما می خواهیم به رقابتمان در لالیگا همچنان ادامه دهیم و برای رسیدن به هدفمان باید با بهترین نفرات ممکن به میدان برویم... اگر اختلافمان با صدرجدول 10 امتیاز بود فقط برای قهرمانی در یک رقابت تمرکز می کردیم، اما با توجه به شرایط کنونی مان، بازی با لوانته از هرچیزی برای ما مهمتر است».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


او معتقد است که درلالیگا فاصله شان با صدر جدول نباید بیشتر از چهار امتیاز بشود: «اگر مقابل لوانته به پیروزی نرسیم، برد برابر رئال مادرید چه ارزشی برای ما خواهد داشت». وی در ادامه افزود: «در این صورت شانس کم خود برای قهرمانی را نیز از دست خواهیم داد... فقط یک راه برای ماندن در کورس قهرمانی وجود دارد و آن هم کسب پیروزی در دیدارهای باقیمانده است».


پویول در 34 سالگی همچنان بسیار قوی و آماده است

مربی بارسا همچنین در مورد کارلس پویول که دیروز وارد 34 سالگی شد صحبت کرد. گواردیولا بعد از تبریک به کاپیتان تیمش گفت: «او از بازیکنانی ست که میزان آمادگی اش به او می گوید تا چه زمانی می تواند به فوتبال ادامه دهد. اشتیاق او برای بازی، همچنان مثل دوران آغاز جوانی اش می باشد؛ او با حفظ این شرایط همچنان می تواند برای تیمش بازی کند».

وی همچنین از بازگشت آفلای بعد از مصدومیت طولانی مدتش بسیار خوشحال بود: «او یکی از بهترین بازیکنان ماست که می تواند به موفقیت های بیشتر تیم کمک زیادی کند. او از حالا باید سخت تلاش کند تا بتواند در ترکیب اصلی قرار بگیرد».

در پایان برای آبیدال که در حال ریکاوری پس از عمل به سر می برد پیامی فرستاد: «بر اساس اطلاعاتی که دریافت کردیم، بعد از عمل همه چیز طبق برنامه پیش رفته و هیچ اتفاق غیرطبیعی یا ناخوشایند رخ نداده است و این برای ما بهترین خبر ممکن است».

اردوی پیش فصل در اروپا

گواردیولا همچنین در مورد تصمیم باشگاه برای برگزاری اردوی پیش فصل تیم در اروپا توضیحاتی ارائه نمود. وی گفت: «به خاطر اینکه باشگاه بارسا همیشه در جهت منافع تیم تصمیم گیری کرده است، همیشه برای تیم براساس خواسته های باشگاه برنامه ریزی می کنیم».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو