آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه

لوانته گرچه هرگز باشگاه بزرگی نبوده است، اما با داشتن تاریخ 103 ساله یکی از شگفتی های این فصل لالیگا به حساب می آید و بعد از اینکه بیشتر فصل در مقام چهارم بود، در حال حاضر در رتبه پنجم قرار گرفته است.

لوانته در تاریخ 1909 تاسیس شد و علی رغم قرار گرفتن در سایه همشهری بزرگ خود والنسیا، موفقیت هایی در دهه 1930 بدست آورد؛ آنها بعد از شکست دادن تیم هایی چون والنسیا و بارسا به مرحله نیمه نهایی جام حذفی در سال 1935 صعود کردند. لوانته همچنین فاتح «جام آزاد اسپانیا» - تورنمنتی که بین تیمها در منطقه آزادیخواهان برگزار شد- در طول جنگ داخلی شدند. این رقابت ها از طرف پارلمان اسپانیا در سال 2007 به رسمیت شناخته شد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


لوانته بعد از اینکه طوفان ساحل زمین اصلی آنها را خراب کرد نام گذاری شد، اما بعد از جنگ داخلی آنها مجبور شدند نقل مکان کنند. در نتیجه استادیوم سیوتات دی والنسیا را در اواخر دهه 1960 ساختند. بعد از آن زمان، آنها اولین بازی خود در لیگ برتر را مقابل اسپانیول در بارسلونا انجام دادند، جایی که آنها 4-4 مساوی کردند. آنها فقط 2 فصل دوام آوردند و برای نزدیک به 40 سال نتوانستند به لیگ برتر برگردند، اما سرانجام در فصل 04/2003 تحت هدایت مانوئلو پرسیادو موفق به این امر شدند.


آنها در دهه اول قرن 21 دو بار به دسته پایین تر سقوط کردند و با تلاش زیاد توانستند به لیگ برتر بازگردند. بعد از سال 2010، آنها دو فصل موفقیت آمیز داشتند که اولین فصل زیر نظر لوئیس گارسیا کسی که سه سال بین سالهای 2008 و 2011 در باشگاه حضور داشت و به آنها کمک کرد که فصل پیش را با مقام 10 لالیگا به پایان برسانند و این فصل موفق را زیر نظر خوان ایگناسیو مارتینز می باشند.

هدایت تیم

این فصل بعد از سپری کردن بیشتر فصل در جمع 4 تیم اول و یک پیروزی برجسته مقابل رئال مادرید در طول 9 بازی بدون شکست، فصل بسیار خوبی برای لوانته بوده است. این عملکرد حتی برجسته تر است، زیرا لوانته دارای کمترین بودجه در لالیگا با 23 میلیون یورو می باشد. لوانته در حال حاضر با 48 امتیاز به مکان پنجم جدول تکیه کرده است؛ آنها با دو امتیاز کمتر از مالاگای رتبه چهارمی و 2 امتیاز بیشتر از اوساسونای رتبه ششمی قرار دارند.

بعد از یک ژانویه و فوریه سخت، زمانیکه آنها فقط یک بازی از 8 بازی در سال 2012 را پیروز شده بودند، وضعیت لوانته بهبود یافت و قبل از شکست بازی میان هفته به اسپورتینگ، در 5 بازی از هشت بازی قبلی خود پیروز شده بودند. لوانته 9 بازی از مجموع 16 بازی که در سیوتات والنسیا در این فصل بوده را پیروز از زمین خارج شده است و 4 شکست و 3 مساوی در کارنامه دارد و 26 گل به ثمر رسانده و 16 گل دریافت کرده است.

بازیکنان خطرناک

آرونا کنه، مهاجم ساحل عاجی، با 13 گل زده بهترین گلزن تیم در این فصل بوده است و خوان ایگناسیو مارتینز مطمئنا همه کار خواهد کرد تا او علی رغم مشکلات فیزیکی که دارد، در مقابل بارسا بازی کند . بازیکن آفریقایی به صورت قرضی از تیم سویا در لوانته بازی می کند؛ سویا این بازیکن را در سال 2007 با دستمزد 12 میلیون یورو از پی اس وی آیندهوون خریداری کرد.

آسیب دیدگی از ناحیه زانو، کار او را در سویا به سرعت پایان داد و تیم سویا او را در سال 2010 به تیم هانوفر قرض داد؛ این فصل او یک بازیکن کلیدی برای موفقیت های لوانته بوده است و فقط یک گل با بهترین گلزن باشگاه در لیگ برتر فاصله دارد.
:: برچسب‌ها: لالیگا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو