آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: تارا تاج / FCBarcelona.ir


ثبت یک رکورد گلزنی جدید برای ژاوی، چهل و هشتمین پیروزی متوالی اینیستا در بازیهای لیگ، و قرار گرفتن 14 بازیکن متفاوت در لیست گلزنان آبی و اناری پوشان تنها بخشی از آمار پیروزی شنبه شب بارسا محسوب می شود.

پیروزی 1-3 اف سی بارسلونا مقابل اسپورتینگ گیخون شامل نکات زیر می باشد:

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


ژاوی هرناندز با گلی که در این بازی به ثمر رساند، رکورد گلزنی خود در لیگ را ارتقا بخشید. این هشمین گل این فصل او در لیگ بود و بدین ترتیب از بهترین رکورد گلزنی خود در لیگ ( هفت گل ) که مربوط به فصل 08-2007 بود پیشی گرفت.


ژاوی با 1533 پاس سالم از نظر تعداد پاس های صحیح در زمین حریف، در بین لیگهای مطرح اروپایی صدرنشین است. مسی پس از او و دنی آلوز از این حیث در جایگاه چهارم قرار دارد.

تعداد بازیکنان گلزن بارسلونا بیشتر از هر تیم دیگری در لالیگا است؛ گلهای بارسا را در این فصل 14 بازیکن مختلف از تیم اصلی به اضافه تیو از تیم ب به ثمر رسانده اند.

آندرس اینیستا رکورد 48 حضور متوالی بدون شکست در لیگ را تجربه می کند. بوتراگوئنو با 50 حضور متوالی بدون شکست تنها بازیکنیست که از این حیث بالاتر از او قرار دارد.

خاویر ماسکرانو در طول این مسابقه 12 بار موفق به توپ ربایی از حریف شد و بدین ترتیب از این نظر بهتر از سایر مدافعان تیمش عمل کرد.

جرارد پیکه بعد از فوریه 2010 اولین بازیکن بارسلونا بود که در ورزشگاه نیوکمپ از زمین مسابقه اخراج می شد.
:: برچسب‌ها: لالیگا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو