آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: الیکا چلانگری / FCBarcelona.ir


این هافبک آبی اناری از حمایت هواداران تشکر کرد و گفت که شکست امشب ضربه سختی برای بازیکنان بود. سسک به هم تیمی هایش توصیه کرد که به آینده بیندیشند و به فکر 4 بازی آخر لیگ و فینال جام پادشاهی باشند.

بازیکنان بارسلونا ناراحتند که نتوانستند به فینال لیگ قهرمانان راه یابند. سسک فابرگاس پس از بازی گفت: «این دردناک است که حذف شویم، زیرا ما تیم برتر زمین بودیم. نتیجه بازی در استمفورد بریج باعث حذف ما شد». با رسیدن بارسا به نتیجه ی 0-2 تیم به فکر مونیخ افتاد، اما چلسی دو موقعیتی که به دست آورد را به گل تبدیل کرد و بازی را تمام کرد. این هافبک آبی اناری گفت: «ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم، بر بازی تسلط داشتیم و موقعیت های بسیاری را به وجود آوردیم. ما شیوه بازی خود را قربانی نکردیم».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


شکستی بسیار سخت

سسک با صراحت گفت: «اینطور حذف شدن بسیار دردناک است، این که ببینیم شانس گل زنی بسیاری داشتیم». او ادامه داد: «این ضربه سختی است». اما این هافبک هم تیمی ها و هواداران را مطمئن ساخت که «ما باید سرمان را بالا بگیریم» و این که سال بعد «ما شانس این را خواهیم داشت تا کار های مهمی انجام دهیم». او اضافه کرد: «بازیکنان نشان داده اند که می توانند بهتر از این باشند».


بازیکنان باید به آینده بیندیشند و به 4 بازی آخر لیگ و فینال جام پادشاهی فکر کنند. فابرگاس گفت که برای قضاوت در مورد این فصل تیمش بسیار زود است و این که «ما باید ادامه دهیم. باید به سرعت واکنش نشان دهیم، حتی اگر تنها به خاطر هوادارانمان باشد».

امتیاز 10 از 10 برای هواداران

با وجود این شکست، این هافبک به طرفداران به خاطر رفتار شگفت انگیزشان و به خاطر روحیه ای که به تیم دادند تبریک گفت. سسک گفت: «من هیچ وقت نیوکمپ را بعد از شکست آن طور ندیده بودم». او افزود: «بارسا تیم بزرگی است، چون بازیکنان، مربیان و طرفدارانی باورنکردنی دارد».

ایساک کوئنکا: «ما تا لحظه آخر مبارزه کردیم. هواداران؛ بسیار متاسفم. ما با کمک شما خود را بالا خواهیم کشید».

اینیستا: «لحظه سخت و دشواری است. ما هرکاری کردیم تا به فینال مونیخ برسیم، اما اینطور نشد».

آلوز: «من از هواداران به خاطر حمایتشان تشکر می کنم و همینطور به خاطر اتفاقی که افتاد معذرت می خواهم. ما شکست خوردیم اما نباید اینطور می شد».

جلسه تمرین روز جمعه

پویول و ژاوی بعد از بازی آزمایش ضد دوپینگ را انجام دادند. تیم پیش از جلسه بعدی تمرین دو روز را به استراحت خواهد پرداخت. تمرین بعدی روز جمعه ساعت 11:00 در سیوتات اسپورتیوا سنت خوان دسپی برگزار خواهد شد. سرجیو بوسکتس بعد از تمرین در کنفرانسی مطبوعاتی شرکت خواهد کرد.
:: برچسب‌ها: لیگ قهرمانان
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو