آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: شکیبا رهنما / FCBarcelona.ir


با وجود حذف بارسا مقابل چلسی، پپ گواردیولا معتقد است تیم در هر دو بازی مقابل چلسی عملکرد فوق العاده ای داشته است. همچنین او از بازیکنان و هواداران به خاطر فداکاریشان تشکر کرد.

«امسال سال ما نبود. تنها چیزی که به ذهنم می آید تاسف است. شاید نتوانم به خوبی منظورم را منتقل کنم، به همین دلیل برداشتم از بازی را وقتی زمان بیشتری داشتیم خواهم گفت. در کل، در این دو بازی بسیار خوب بودیم». جوزپ گواردیولا این دو بازی را با قلب و ذهنش آنالیز کرد: «برای 180 دقیقه استثنایی بازی کردیم، ما هر چه از دستمان برمی آمد برای صعود انجام دادیم؛ تا به حال برای حضور در فینالی این اندازه تلاش نکرده بودیم».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


او اضافه کرد: «باید بدانیم اشکالاتمان چه بوده و آن ها را برطرف کنیم». مربی بارسا لحظاتی که صعود بارسا با دو گل زده موقتا تضمین شده بود را مورد بررسی قرار داد: «برتری 2-0 موجب سستی ما نشد، ما همچنان به حمله ادامه دادیم. کسی نمی تواند صاحب همه چیز باشد. این می تواند درسی باشد که از آن عبرت بگیریم».


داستان تکراری

گواردیولا به چلسی برای دفاع بی عیب و نقصشان تبریک گفت. او درباره شکست گفت: «ما نتواستیم موفق شویم چرا که به گلهای بیشتر نرسیدیم. با این حال، برای رسیدن به فینال سخت تلاش کردیم. مهم آن است که تا اینجا (نیمه نهایی) رسیدیم و تنها یک قدم با فینال فاصله داشتیم».

او به چند جنبه کلیدی بازی دیشب اشاره کرد: «از نظر روانی 2-1 نتیجه خوبی نبود. در نیمه دوم تنها حمله کردیم و یک پنالتی از دست رفته هم داشتیم، اما آنها بهتر شده بودند. گل اول آنها، تکرار داستان بردشان در لندن بود که در دقیقه 45+1 به ثمر رسید».

ستایش از هواداران و مسی

گواردیولا از هواداران تشکر ویژه کرد: «این هواداران در یک کلمه، ستودنی اند. آن ها ما را تا به اینجا رسانده اند و من واثعا از آنها متشکرم. آنها شاهد این بودند که از هر چه داشتیم برای صعود به این فینال مایه گذاشتیم. شاید نظرشان را راجع به خودمان تغییر داده باشیم، اما ما باید بار دیگر ببریم». این پاره ای از گفته های گواردیولا بود، در حالی که سعی می کرد یأس خود را پشت لبخندش پنهان کند. همچنین، او بار دیگر از لئو مسی در مقابل رسانه ها تقدیر کرد: «می خواهم برای هرچه کرده است از او تشکر کنم. من هیچگاه از تحسین کردن او دست نخواهم کشید، او برای کسانی که می خواهند روز به روز بهتر شوند، الگوی خوبی ست».

برای بارسا تنها چهار بازی در لالیگا و فینال کوپا دل ری مانده است. پپ گواردیولا درباره روحیه دادن به مردانش می گوید: «ما باید جنبه عاطفی بازیکنان را در نظر بگیریم و ببینیم که چگونه به آنها روحیه بخشیم».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو