آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: زینب بیژن زاده / FCBarcelona.ir


بارسا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، از لحاظ درصد در اختیار داشتن توپ، پاس های صحیح، شوت ها و کرنر ها و همچنین در بسیاری از جنبه های دیگر، نسبت به حریف خود برتر بود. تعداد پاس های صحیح ژاوی هرناندز در زمین نیوکمپ، از مجموع تعداد پاس های تمام بازیکنان چلسی بیشتر بود.

مطمئناً زمان زیادی از آخرین تساوی بارسا که منجر به حذف این تیم از رقابت ها در برابر لندنی ها شده است، می گذرد. آمار بازی رفت و برگشت، تفاوت فاحشی را بین دو تیم نشان می دهد. تنها آماری که به نفع چلسی بود، تعداد گل ها بود. تیم دی متئو در طول 180 دقیقه، از چهار موقعیت ممکن، 3 ضربه را به گل تبدیل کرد، درحالیکه بارسا تنها موفق شد 2 ضربه از 11 ضربه در چارچوب را به گل تبدیل کند. در مجموع بارسا 46 بار اقدام به شوت زنی کرد (24 بار در لندن و 22 بار در نیوکمپ)، در حالیکه چلسی تنها موفق به خلق 12 موقعیت شد (5 بار در لندن و 7 بار در نیوکمپ).

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


مالکیت 73 درصدی توپ در مجموع دو بازی

آمار در اختیار داشتن توپ نیز حکایت از داستان مشابهی دارد. جایی که بارسا با بهره گیری از مالکیت توپ 73 درصدی در مجموع دو بازی موفق به رد و بدل کردن 1,537 پاس (782 پاس در دور رفت و 755 پاس در دور برگشت) شد که این آمار تقریبا 5 برابر تعداد پاس های چلسی یعنی 329 پاس (194 پاس در دور رفت و 135 پاس در دور برگشت) است. اگر چه در پایان، این آمار برای صعود کافی نبود؛ درست مثل تعداد کرنرها: 18 کرنر در برابر تنها 2 کرنر!


تعداد پاس های ژاوی از تمام پاس های تیم چلسی بیشتر است

مثال بهتری از تعداد پاس های ژاوی برای اثبات ضعف بارسا وجود ندارد. ژاوی در استمفورد بریج، 295 پاس صحیح داشت که تنها 34 عدد کمتر از مجموع تمام پاس های تیم چلسی بود. این درحالی بود که او دقایق پایانی بازی یعنی زمانی که تیم در محاصره کامل بود و در نهایت مغلوب چلسی شد، در زمین حضور نداشت. سه شنبه شب نیز ژاوی 168 پاس در برابر 135 پاس چلسی داشت.

از دیگر آمار عجیب که در این نتیجه شگفت انگیز رقم خورد، می توان به این مورد اشاره کرد که هر سه گل چلسی در زمان های تلف شده به ثمر رسیدند: در پایان نیمه اول در استمفورد بریج و در پایان هر دو نیمه در نیوکمپ.
:: برچسب‌ها: لیگ قهرمانان
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو