آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت توتال بارسا
مترجم: شکیبا رهنما / FCBarcelona.ir


رویای دفاع از قهرمانی سال پیش، برای بارسلونایی ها به طرز غیر منتظره ای نقش بر آب شد. دفاع هرکول وار چلسی شانس بارسلونا برای صعود به فینال را نابود کرد.

عملکرد بارسایی ها بد نبود، اما اشتباه های کودکانه در خط دفاع و از دست دادن موقعیت ها تیم را به سرازیری انداخت؛ دقیقا مثل هفته پیش در لندن. امتیازات بازیکنان به شرح زیر است:

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


ویکتور والدس: 5.5

تنها واکنش خوبی که از او دیده شد، مهار شوت دروگبا از میانه زمین بود. می توانست روی هر دو گل چلسی بهتر عمل کند، به خصوص روی گل اول اصلا در حد نام خود نبود. هم چنین، غیر مستقیم پیکه را مجروح کرد و در کل شب خوبی را نداشت.


کارلس پویول: 7

مثل همیشه، تعهد خود را به تیم به عنوان کاپیتان به بهترین نحو نشان داد و تعداد زیادی از حملات چلسی را دفع نمود. هم چنین، علیرغم اینکه نتیجه مطلوب حاصل نشد، در حملات بارسا شرکت کرد.

جرارد پیکه: بدون امتیاز

پس از برخورد شدیدش با ویکتور والدس، به نظر وضعیت خوبی داشت اما از آنجا که نتوانست بهبود یابد، باید سریعا تعویض می شد. این برخورد اولین نکته قابل توجه درباره بازی او بود؛ که از این نکته می توان تعداد معدود حملات چلسی را نتیجه گیری کرد.

خاویر ماسکرانو: 7.5

بار دیگر با جنگندگی و تکل ها و دفع های خوب توانست عملکرد قابل قبولی در میانه خط دفاعی داشته باشد. او هم چنین در شکل گرفتن حملات بارسا شرکت می کرد. حال آنکه شوت های او، همانند آخرین ضربه در بازی، در دروازه جای نمی گرفتند.

سرجیو بوسکتس: 7.5

با توجه به پیش بینی حرکات حریف، دفع چندین حمله تعیین کننده و به گردش در آوردن بی عیب و نقص توپ، یکی از بهترین یاران بارسلونا بود. در دقایق پایانی از خلاقیت او کاسته شده بود، که می توانست سرنوشت فینال را عوض کند. با اینکه گل های زیادی از او دیده نشده است، گلی ساده به ثمر رساند.

ژاوی هرناندز: 6.5

پاس های صحیح او از کل تیم چلسی بیشتر بود و طبق معمول نبض بازی را در دست داشت، اما برای نمایش بهترین بازی اش در چنین رویارویی مهمی، کمی خسته و ناتوان به نظر می رسید. او در این بازی ریسکی به جان نخرید و نتوانست با حملات سریع اتوبوس چلسی را در هم بشکند.

آندرس اینیستا: 7

با اینکه بهترین بازیش را انجام نداد، اما مثل همیشه خطرناک بود. او گل دوم را به ثمر رساند و می توانست با کمی شانس بیشتر گل های بیشتری به ثمر برساند یا پاس گلی دهد. مهارت های او در دریبل و پاهای ریز نقش و سریعش برای مدافعین چلسی مایه نگرانی بود.

سسک فابرگاس: 6.5

نقش پر رنگی را ایفا نکرد و تنها چندین کار ترکیبی او با لینول مسی و تعداد کمی پاس رو به جلو از او دیده شد اما در حد نام خود ظاهر نشد.

آیزاک کوئنکا: 5.5

به سادگی تسلیم مدافعین چلسی می شد و اغلب آنها، از جمله اشلی کول می توانستند حرکات او را پیش بینی کنند و اجازه بازی به او داده نمی شد. حتی یادآوری حضور کوئنکا در 18 قدم تقریبا غیرممکن است. هم چنین، او یک موقعیت گلزنی را از دست داد.

الکسیس سانچز: 7

بیشتر از همه دوید و موجب اخراج جان تری شد اما عملکرد او در زمین ایده آل نبود. با این حال، تلاش او برای خلق فضا و تصاحب توپ ارزش آن را دارد که او را یکی از بهترین بازیکنان بارسا در این رویارویی بنامیم.

لیونل مسی: 6

غیر از پاس گلش به اینیستا، باید این بازیش را به فراموشی سپرد. نتوانست کاری را بی عیب و نقص انجام دهد؛ از پاس های ساده گرفته تا پنالتی تعیین کننده ای که در اوایل نیمه دوم از دست داد.

تعویضی ها:


دنیل آلوز: 6.5

در اوایل بازی به حای پیکه به زمین آمد. مثل همیشه فضا برای هم تیمی هایش ایجاد کرد و انرژی زیادی در 18 قدم گذاشت. اما در دقایق پایانی ضعیف عمل کرد؛ برای مثال شوت های بلند او که در چارچوب نبودند. با توجه به عدم توانایی او برای شوت های دقیق در این بازی، نمی توان او را مهره خطرناکی خواند.

سیدو کیتا: 6

در 20 دقیقه مانده به پایان بازی، به جای سسک فابرگاس به زمین آمد اما به نسبت زمانی که در اختیار او قرار داده شد، نتوانست کار زیادی انجام دهد. حال آنکه، قد بلند او تیم را در ضربات هوایی خطرناک تر نشان می داد.

کریستین تیو: 6

با توجه به حفظ توپ ضعیف او و عدم تواناییش در درهم شکستن دفاع چلسی علیرغم سرعت بالایش، عملکرد غیر قابل قبولی داشت.
:: برچسب‌ها: امتیازات
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو