آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: الیکا چلانگری / FCBarcelona.ir


آندرس اینیستا پس از بازی سه شنبه شب سخن گفت و تصدیق کرد که «تیم تقریبا ضعیف بود اما ما بر خواهیم گشت و برای تمامی عنوان ها مبارزه خواهیم کرد». اینیستا گفت که فوتبال با بارسا مهربان نبوده اما تیم نیز موقعیت های بسیاری را از دست داد.

آندرس اینیستا بعد از بازی سه شنبه شب در استودیوی شبکه بارسا حاضر شد تا در برنامه ی ال میرادور صحبت کند. او توضیح داد: «برای ما به عنوان بازیکنانی که متعلق به مردم هستیم -مردمی که از باخت ناراحتند- آزار دهنده است؛ تمام مردمی که پشتیبان ما هستند. حس این که با وجود از دست دادن فینال لیگ قهرمانان هواداران همچنان با ما هستند فوق العاده است. تنها چیزی که اکنون می توانیم بگوییم این است که ما باز خواهیم گشت و برای تمامی عناوین مبارزه خواهیم کرد. ما امشب به اندازه کافی خوب نبودیم».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


«فوتبال با ما مهربان نبود»

اولین کاری که اینیستا کرد این بود که به چلسی به خاطر موفقیتشان تبریک گفت. ضمن این که برای شکست تاسف خورد و برخی از دلایل باخت را متذکر شد: «فوتبال با ما مهربان نبود. ما موقعیت های بسیاری داشتیم که نتیجه نداد و چلسی طی بازی های رفت و برگشت سه موقعیت داشت و سه گل به ثمر رساند». درمورد بازی سه شنبه اینیستا گفت: «ما همه چیز را امتحان کردیم. اما حتی زمانی که 10 نفره شدند نیز همه باهم به دفاع پرداختند».


فینال جام در پیش رو

بعد از ناامیدی از لیگ و لیگ قهرمانان، اینیستا اقرار کرد: «ما در هر دو رقابت توانا بودیم اما به خوبی پیش نرفتیم». با وجود فینال جام اسپانیا و چند بازی آخر لیگ، اینیستا هواداران را مطمئن ساخت: «ما بارسا هستیم و می دانیم چه چیزی را به نمایش بگذاریم. پس ما پیش می رویم تا تمامی بازی های پیش رو را در لیگ ببریم. این بهترین راه آماده شدن برای فینال جام است».

«امیدوارم گواردیولا برای مدتی طولانی ماندگار باشد»

با صحبت گواردیولا مبنی بر این که او با سندرو راسل دیدار خواهد کرد تا درمورد آینده اش بحث کنند، اینیستا موضع خود را مشخص کرد: «این تصمیمی میان او و باشگاه است. او می داند همه ما چه می خواهیم و بیایید امیدوارم باشیم که برای مدتی طولانی این جا بماند. پپ می داند که این تنها برای امشب نیست بلکه برای همیشه است».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو