آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت توتال بارسا
مترجم: مسعود مسکنی / FCBarcelona.ir


تیم پس از یک هفته آشفتگی و ناراحتی، با دو باخت و یک تساوی که منجر به از دست دادن دو جام مهم لیگ اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا شد، به مدت دو روز در استراحت بود. زمانی که بازیکنان در حال ریکاوری بعد از این بازی های سخت بودند، پپ گواردیولا خبر داد که با ساندرو راسل، رئیس باشگاه پای میز مذاکره نشسته است تا در مورد ماندن یا نماندنش در این باشگاه، تصمیم قطعی بگیرد. در یک ملاقات که ظاهرا 3 ساعت به طول انجامید، خبرهای منتشره زیاد با روحیه هواداران سازگاری نداشت.

رسانه های اسپانیایی گزارش کرده اند که پپ در پایان فصل، پس از فینال کوپا دل ری، تیم را وداع خواهد گفت.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


گزارش ها حاکی از آن است که راسل نهایت تلاش خود را برای نگه داشتن پپ در بارسلونا کرده است اما پاسخ پپ منفی بوده است و این بازیکن سابق بارسلونایی بر رفتن خود اصرار دارد.


اینطور به نظر می رسید که گورادیولا به نام چلسی ثبت شده است! همانگونه که نشریات ال موندو و اسپورت قبلا از این اتفاق داده بودند. اما گزینه ی ایده آل دیگر برای گواردیولا سرمربیگری تیم ملی انگلستان می باشد؛ فدراسیون فوتبال انگلیس قصد دارد این کاتالانی را به عنوان سرمربی یا مشاور تیم ملی انگلستان به خدمت بگیرد. همچنین احتمال دارد که گواردیولا به هر دو این پیشنهادها جواب رد داده و یک فصل استراحت کند.

گواردیولا امروز رسماً تصمیم خود را مبنی بر رفتن یا ماندن خود در تیم بارسلونا را اعلام خواهد کرد؛ وی پس از تمرین امروز در کنفرانس خبری قبل از سفر به رایو والکانو شرکت می کند و بدیهی هست که تنها سوال ژورنالیست ها در مورد آینده پپ در بارسلونا خواهد بود.

با شایعه رفتن گواردیولا، مطبوعات کار خود را در پیدا کردن جانشین احتمالی برای وی شروع کرده اند. کاندیدهای اصلی این افراد هستند: مارسلو بیئلسا (سرمربی اتلتیک بیلبائو)، لاورنت بلانک (سرمربی تیم ملی فرانسه)، ارنستو والورد (سرمربی المپیاکوس، که اخیرا اعلام کرد در پایان فصل قهرمان لیگ یونان را ترک خواهد گفت)، یواخیم لو (سرمربی تیم ملی آلمان)، آندره ویلاس بواس (سرمربی سابق چلسی) و لوئیز آنریکه (سرمربی آ.س رم).
:: برچسب‌ها: آبی و اناری ها
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو