آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت توتال بارسا
مترجم: سمیرا محمدی / FCBarcelona.ir


انتظارها به پایان رسید و حدس و گمان های 24 ساعت اخیر به واقعیت پیوست. پپ گواردیولا، مربی 4 سال اخیر بارسا که موفق به کسب 13 جام از جمله دو قهرمانی لیگ قهرمانان شده است، با نتایج به دست آمده در این فصل دیگر حاضر به تمدید قرارداد خود نیست. تیتو ویلانوا، دستیار پپ گواردیولا در حال حاضر سرپرستی تیم را بر عهده خواهد گرفت.

در کنفرانس برگزار شده در نیوکمپ با حضور ساندرو راسل، مشاور ورزشی باشگاه -آنتونی زوبی زارتا- و پپ گواردیولا اعلام شد که او دیگر در جمع بارسایی ها نخواهد بود. کاپیتان های تیم؛ کارلس پویول، ژاوی هرناندز، ویکتور والدس و آندرس اینیستا به همراه چند تن دیگر از بازیکنان بارسا (سسک فابرگاس و جرارد پیکه) نیز در این مجلس حاضر بودند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


گواردیولا قبل از جلسه تمرینی تیم، به توضیح دلایل خود مبنی بر ترک باشگاه پرداخت. اسکای اسپرت، در خبر خود نوشته است: «گواردیولا قصد دارد مدتی را به استراحت بپردازد و ضمنا نام آرسن ونگر را نیز به کاندیداهای جایگزینی او افزوده است».


برای پپ گواردیولا، آرزوی موفقیت داریم و از او تشکر می کنیم که باعث شد هواداران یکی از بهترین دوره های فوتبالی خود را در تاریخ باشگاه شاهد باشند و چهار سال فوق العاده را با تیم تجربه کنند.
:: برچسب‌ها: آبی و اناری ها
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو