آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


اخبار بارسامنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: زینب بیژن زاده / FCBarcelona.ir


بارسا این فرصت را دارد تا به رکورد شکنی های خود در چهار بازی پایانی رقابت ها ادامه بدهد. جبران 7 امتیاز اختلاف بین بارسا و صدر نشین در چهار بازی باقیمانده، بعید به نظر می رسد، اما این امر باعث نمی شود که بازیکنان در بازی های باقیمانده دست از مبارزه بکشند. همچنین در این بازی ها، رسیدن به رکوردهای شخصی نیز می تواند در دستور کار قرار بگیرد.

• پیشی گرفتن از رکورد 105 گل زده در فصل 2008/09: تا اینجای کار، تیم 97 گل به ثمر رسانده است. این آمار در حال حاضر چهارمین رکورد برای باشگاه در یک فصل از لیگ محسوب می شود. با میانگین دو گل زده در هر بازی با توجه به چهار بازی باقیمانده، آنها می توانند از رکورد کلی فصل 2009 نیز پیشی بگیرند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


• تیم در حال حاضر یک رکورد جدید در امر گلزنی در تمامی رقابت های این فصل رقم زده است: با 170 گل تا به اینجای کار و با احتساب 4 بازی باقیمانده در لیگ و فینال پیش رو در جام حذفی، آنها حتی می توانند این رکورد را بهبود ببخشند.• با وجود شکست در برابر مادرید، بارسا هنوز هم بهترین رکورد بازی های خانگی در لیگ را در اختیار دارد: بارسا با 15 پیروزی، یک تساوی و یک شکست در نیوکمپ، دو امتیاز بیشتر از مادرید در برنابئو کسب کرده است. این تیم همچنین با 65 گل زده و تنها 10 گل خورده، بهترین آمار گلزنی در خانه را در اختیار دارد.

• آقای گلی، کفش طلا و رکورد جهانی برای مسی: لئو تا به اینجا در لیگ 41 گل به ثمر رسانده است و تنها با یک گل کمتر نسبت به کریستیانو رونالدو، برای تصاحب عنوان آقای گلی می جنگد. فوق ستاره آرژانتینی همچنین به دنبال کسب دومین جایزه کفش طلای خود است و با 63 گل تا به اینجای فصل، در آستانه رسیدن به رکورد 67 گل گرد مولر در فصل 1972/73 قرار دارد.

• پنجمین زامورا برای بهترین دروازه بان در لیگ؛ والدس: والدس با تنها 26 گل خورده در 34 بازی، در آستانه رسیدن به پنجمین عنوان زامورای خود قرار دارد. عنوانی که به دروازه بانی با کمترین گل خورده در یک فصل در لیگ داده می شود. او نسبت به نزدیک ترین رقیب خود یعنی کاسیاس که در همین تعداد بازی، که 30 بار دروازه خود را باز شده دیده است، 4 گل کمتر دریافت کرده است. والدس با بردن این جایزه می تواند با رکورد آنتونی رامالتس افسانه ای برابری کند.
:: برچسب‌ها: اخبار بارسا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو