آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: علی شکرانه / FCBarcelona.ir


تیتو ویلانوا، مربی فصل 2012/13 بارسلونا، بعد از گذراندن پنج فصل به عنوان دستیار پپ گواردیولا نشان داده است که در مربیگری تیم بسیار تواناست. به عنوان بازیکن او در لاماسیا بوده و اولین بازی خود در لیگ برتر را به همراه سلتا ویه گو انجام داد.

تیتو ویلانوا، مربی آینده بارسا، تیم را به خوبی می شناسد. او برای چهار سال به عنوان دست راست گواردیولا کنار تیم حضور داشته است. آن ها هر دو در سال 2007 در بارسا ب شروع به کار کردند. در سال بعد از آن، هنگامی که بارسا ب به دسته دوم صعود کرد، مربیگری تیم اصلی بارسلونا به آن ها هدیه داده شد. آن ها شاهد دوره باشکوه بارسا در تاریخ باشگاه بودند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


دست راست گواردیولا

گواردیولا تاثیری که ویلانوا- ساده و محتاط - در بسیاری از موقعیتها بر روی تیم داشته است را متذکر شد. مربی کنونی تیم توانایی تصمیمگیری ویلانوا را چه در داخل و چه در خارج زمین، به خصوص در زمان بازی های تهاجمی تحسین کرده است. ویلانوا، که شخصیتی قوی و برنده دارد، در کارش کوشا است و مشخصا شیوه تهاجمی را ترجیح می دهد. چهار سال حضور او در نیمکت بارسا باعث شده است تا آوازه نظم و سخت کوشی هنگام آماده سازی تیم را کسب کند.


رشد یافته در لاماسیا

او در تاریخ 17 سپتامبر 1969 در گیرونا متولد شد. ویلانوا در تاریخ 1984 -درست همان سالی که گواردیولا به بارسا پیوست- به سیستم جوانان بارسا ملحق شد. ویلانوا جزئی از موفق ترین تیم جوانان لاماسیا بود. مربی آینده تیم اصلی، استعداد هایش را در میانه زمین به کار برده است. او به بارسا ب منتقل شد و در فصل 1988/89 در سه بازی دوستانه با تیم اصلی حضور یافت.

شروع به کار در تیم زیر 15 سال بارسا

ویلانوا بعد از آخرین بازی خود و آویزان کردن کفشهایش، با قبول کردن مسئولیت تیم زیر 15 سال بارسا، کارش را به عنوان مربی بارسلونا در فصل 2001/02 آغاز کرد. این تیم شامل جرار پیکه، سسک فابرگاس و لئو مسی جوان می شد. او پیش از اتحاد دوباره با جوزپ گواردیولا در سال 2007، مربیگری تیمهای پالافروگل، فیگوئرس و تره سا را به عهده گرفت. اکنون ویلانوا 5 سال بعد از کمک به گواردیولا در مربیگری بارسا ب و تیم اصلی باشگاه، سرمربی تیم اصلی بارسلونا خواهد شد.
:: برچسب‌ها: آبی و اناری ها
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو