آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: مارال مجید زاده / FCBarcelona.ir


پپ گواردیولا به تیم و رئیس باشگاه اعلام کرد که بعد از 30 ژوئن، زمانی که قراردادش به پایان می رسد، در باشگاه نمی ماند. ساندرو راسل، آندونی زوبی زارتا و گواردیولا در کنفرانس خبری در نیوکمپ حاضر شدند. همچنین به خبرنگاران اعلام شد که تیتو ویلانوا مربی بعدی بارسا خواهد بود.

پپ گواردیولا در 30 ژوئن، بعد از 4 سال هدایت تیم اول باشگاه را ترک خواهد کرد و باشگاه تصمیم گرفت که جانشین او تیتو ویلانوا باشد. گواردیولا به تیم و رئیس باشگاه ساندرو راسل قبل از تمرین جمعه صبح در سنت خوان دسپی، تصمیم خود را اعلام کرد. بعد از آن، راسل، گواردیولا و زوبی زارتا در اتاق کنفرانس خبری ریکارد مکنسچز در نیوکمپ حضور پیدا کردند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


این کنفرانس با وجود حضور اعضای هیئت مدیره و 4 کاپیتان اول بارسا به نمایندگی از بازیکنان و انبوه بسیاری از رسانه ها به کنفرانسی عظیم و پرسر و صدا تبدیل شده بود.


خسته و خالی

ساندرو راسل مسئول اعلام تصمیم گواردیولا به عموم بود، در نتیجه او «قدردانی جاودانگی» خود به مربی را برای «شادی هایی» که او با «یک مدل کامل که هرگز نباید از آن ایرادی گرفته شود» به باشگاه داد، اظهار کرد. او همچنین اشاره کرد به اینکه گواردیولا بسیار ساده «بهترین مربی در تاریخ باشگاه» است. مربی خستگی را عامل اصلی خود برای تصمیم خود بر رفتن نام برد، اما مطمئن است که او می تواند همچنان «احساس انجام دادن یک کار خوب» را داشته باشد.

راسل بعد از آن اعلام کرد مربی بعدی بارسا بر اساس تصمیمی که به وسیله گروه مربیان آماده سازی و تصویب شده به وسیله هیئت مدیره است، انتخاب شده است. تیتو ویلانوا مرد انتخاب شده بود و آنتونی زوبی زارتا دلیل این انتخاب را توضیح داد. بنابراین ویلانوا هفتهمین مربی کاتالانی تیم اول بارسلوناست.

چهار سال در سطح عالی

گواردیولا به عنوان موفق ترین مربی در تاریخ اف سی بارسلونا، با کسب 13 جام مختلف، باشگاه را ترک می کند. همچنین او بین سالهای 1991 تا 2001 برای بارسا بازی کرده است؛ او در سال 2007 برای مربیگری تیم ذخیره ها به بارسلونا بازگشت. یک سال بعد او هدایت تیم اول را به عهده گرفت و برای 4 سال موفقیت بی سابقه کسب کرد.
:: برچسب‌ها: اخبار بارسا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو