آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: الیکا چلانگری / FCBarcelona.ir


مربی بارسا به بازیکنانش نمی آموزد تا برای حفظ پیروزی 3-1 مقابل تیم آلمانی، تدافعی بازی کنند. گواردیولا گفت که لیگ قهرمانان «رقابت زیبایی است که به ما این فرصت را می دهد تا استراحتی میان بازی های لیگ داشته باشیم».

با وجود نتیجه رفت خارج از خانه، پپ گواردیولا رقابت مقابل بایر لورکوزن را تمام شده نمی داند. مربی بارسلونا در مقابل مطبوعات یادآور شد که با وجود برد 2-1 در برنابئو چقدر بازی برگشت جام پادشاهی مقابل رئال مادرید دشوار بود. او گفت: «دغدغه امسال کسب نتیجه ای بهتر نسبت به پارسال است». گواردیولا گفت: «ما باید بازی خوبی ارائه دهیم. نمی توانیم تنها دفاع کنیم و باید تلاش کنیم تا ببریم و برای مرحله یک چهارم نهایی آماده شویم».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


آگاه از سرعت لورکوزن

مربی بارسا از خطراتی که بایر به زمین خواهد آورد آگاه است: «سرعت آن ها و بازی منطقه ای باعث خطرناک بودن آن ها می شود». گواردیولا در مورد برنامه بایر در نیمه دوم بازی در بای ارنا صحبت کرد تا متذکر شود که تیمش فردا باید انتظار چه چیزی را داشته باشد: «وقتی به آن ها مانند نیمه دوم (در بازی رفت) فرصت حرکت می دهیم، آن ها قوی تر می شوند. ما باید سعی کنیم از سرعت آن ها بکاهیم و بازی را به سود خود در زمین به گردش در آوریم». گواردیولا نسبت به تیم رابین دات که گفته است در بازی فردا چیزی برای از دست دادن ندارد،محتاط است. «مانند تمام تیم های خوب آلمانی آن ها هیچ گاه تسلیم نمی شوند. ابتدا این طور به نظر می رسد که آن ها حتی در زمین حضور ندارند اما ناگهان موقعیت گلزنی پیدا می کنند».


وقفه ای در لیگ

گواردیولا این شانس را دارد تا تیمش را برای چهارمین بار تا مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برساند. گواردیولا تایید کرد که رقابت قاره ای برای تیم خوب است: «این رقابتی زیبا است که به ما این فرصت را می دهد تا استراحتی در میان بازی های لالیگا داشته باشیم. ما تلاش می کنیم تا با ارائه یک بازی خوب در این رقابت باقی بمانیم».

او با باشگاه موافق است

وقتی از گواردیولا در مورد سخنران کنفرانس مطبوعاتی سوال شد وی پاسخ داد: «من کاملا با تونی فریکساس موافقم. ما در این مورد صحبت نمی کنیم که با سرزنش پیکه موافقیم یا نه، می خواهیم بدانیم قوانین چه می گوید. ما می خواهیم بدانیم ضوابط درمورد بازیکنان محروم چگونه اعمال می شود».

درمورد شرایط پیکه پس از این که در بازی آخر هفته از زمین اخراج شد، گواردیولا باور دارد که هر بازیکنی باید مسئولیت کاری که انجام می دهد را گردن بگیرد. «اگر آن ها را در مقابل مطبوعات محدود کنی به این معنی است که او را در زمین محدود کرده ای».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو