آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: تارا تاج / FCBarcelona.ir


پویول و تیاگو بازی امشب بارسا در لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهند داد. جوزپ گواردیولا برای این دیدار که در نیوکمپ برگزار خواهد شد 20 تن از بازیکنان بارسا را فراخوانده است.

عصر روز گذشته، تمرین آبی و اناری پوشان قبل از مصاف با تیم آلمانی بایرلورکورزن برگزار شد. تمرین امروز آنها نیز طبق برنامه ساعت 12:00 و در نیوکمپ برگزار شد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


جوزپ گواردیولا تیمش را آماده دیدار با بایرلورکوزن می کند. وی برای دیدار برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 20 بازیکن از تیمش را فراخواند. این 20 بازیکن، شامل 14 نفر از تیم اصلی و 6 نفر از تیم ب می باشند؛ که عبارتند از: مونتایا، بارترا، جاناتان دوس سانتوس، سرجیو روبرتو، مونیسا و تیو.


کارلوس پویول که با یک آسیب دیدگی جزئی دست و پنجه نرم می کند و تیاگو که هنوز در حال ریکاوری از مصدومیت درشت نی می باشد این مسابقه را از دست خواهند داد.

آخرین تمرین تیم امروز برگزار شد

بازیکنان تیم عصر روز گذشته در نیوکمپ تمرین خود را برگزار کردند و این تمرین، که 15 دقیقه ابتدایی آن بر روی رسانه ها باز بود ساعت 19:00 آغاز شد. تمرین امروز تیم که آخرین تمرین قبل از مصاف با لورکوزن بود در زمین اصلی برگزار شد. این تمرین ساعت 12:00 آغاز شد.

بعد از پایان تمرین دیروز بازیکنان راهی هتل ماندرین شدند. تمرین امروز ساعت 12:00 شروع شد و ساعت 13:30 بازیکنان به محل اقامت خود باز گشتند. سپس اعضای تیم بعد از صرف ناهار ساعت 18:30 راهی نیوکمپ شدند. ساعت شروع دیدار دو تیم بارسلونا و بایرلورکوزن ساعت 20:45 (23:15 به وقت ایران) خواهد بود.

لسیت بازیکنان

والدس، پینتو، آلوز، پیکه، فابرگاس، ژاوی، اینیستا، مسی، ماسکرانو، کیتا، بوسکتس، پدرو، آدریانو، کوئنکا، تیو، مونتایا، بارترا، جاناتان دوس سانتوس، سرجیو روبرتو و مونیسا.
:: برچسب‌ها: لیگ قهرمانان
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو