آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: علی شکرانه / FCBarcelona.ir


سرجیو بوسکتس در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، انتظار یک بازی هجومی را از تیم بایر لورکوزن دارد. او در این رابطه گفت: «در این بازی مانند نیمه دوم بازی رفت، شاهد این خواهید بود که لورکوزن هجومی تر و باز تر کار می کند و این کار باعث به وجود آمدن فضاهای مختلف برای ما می شود که به نفع ما خواهد بود».

او همچنین گفت: «من نمی توانم متقاعد شوم که آن ها به در اختیار داشتن تنها 30% مالکیت توپ راضی هستند، بدون شک آن ها در پی یک بازی هجومی و حفظ توپ هستند، دقیقا همان چیزی که ما می خواهیم». بوسکتس در مورد بازی های المپیک گفت: «من همیشه گفتم که می خواهم در رقابت های المپیک شرکت کنم و توانایی بازی در دو رقابت را دارم، اما این به من مربوط نمی شود و بستگی به نظر مربیان تیم ملی دارد».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


سرجیو بوسکتس که در حال حاضر پس از اینکه حضورش مقایل اسپورتینگ گیخون به حالت تعلیق در آمد به تیم بازگشته است، از اهمیت بازی فردا آگاه هست. او در این مورد گفت: «ما فردا برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به میدان می رویم و برنامه تیم ما برای این دیدار پیروزی است. ما می دانیم که در بازی رفت نتیجه خوبی را کسب کردیم و بایر لورکوزن به دنبال ایجاد موقعیت گل است. آن ها مانند نیمه دوم بازی رفت هجومی تر کار خواهند کرد، این مسئله به نفع تیم ما می باشد، زیرا فضای لازم برای ما در زمین ایجاد خواهد شد و بازی آن ها باز تر می شود».


هافبک بارسا در خصوص تاکتیک رابین دات، سرمربی لورکوزن گفت: «من باور نمی کنم آن ها به داشتن 30% مالکیت توپ راضی باشند. آن ها برای یک بازی هجومی و حفظ توپ به اینجا خواهند آمد، ما هم دقیقا این را می خواهیم». یازیکن بارسا در مورد خطرناک بودن این تیم آلمانی آگاه هست: «این تیم بسیار قدرتمند است و بازیکنانش از نظر قدی بلند هستند. زمانی که آن ها رو به جلو کار می کنند و حمله می کنند، شاهد این هستیم که تعداد زیادی از بازیکنانشان در حمله شرکت می کنند و پر تعداد هستند، ما می دانیم که بازیکنان بایر از لحاظ قد بلند هستند و اگر ما به آن ها کرنر یا ضربه ایستگاهی بدهیم بسیار خطرناک خواهند بود، پس تلاش خواهیم کرد که در طول بازی زیاد این اتفاق نیفتد».

ما می خواهیم در مورد فوتبال صحبت کنیم

بوسکتس گفت که بازیکنان «فقط می خواهند در مورد فوتبال صحبت کنند». هنگامی که از او در مورد آخرین مسابقه سوالی پرسیده شد، وی پاسخ داد: «در حال حاضر جرارد پیکه تنها روی بازی متمرکز شده است، بسیاری از مردم در مورد اتفاقات آن دیدار حرف می زنند اما ما بازیکنان تنها به بازی فردا فکر می کنیم و برای داوران هم احترام قائل هستیم».

بعد از اعلام محل برگزاری فینال جام پادشاهی در ورزشگاه کالدرون، بوسکتس صحبت دیگر هم تیمی های خود و مربی تیمش را تکرار کرد. او گفت: «ما از اول گفتیم که هر جا که به ما بگویند به آن جا خواهیم رفت تا فینال را برگزار کنیم، در حال حاضر می دانیم که فینال در چه زمانی و کجا برگزار خواهد شد، این مسابقه که در انتهای فصل برگزار می شود انتظار ما را می کشد».

مسابقات المپیک

سرجیو بوسکتس علاقه خود را نسبت به حضور در المپیک لندن علنا اظهار کرد. او گفت: «من همیشه علاقه ام را نسبت به حضور در المپیک بیان کرده ام، لوئیس مینا این را می داند. این کاملا روشن است که من توانایی حضور در هر دو رقات المپیک و یورو را دارم. من می توانم در هر دو رقابت حضور پیدا کنم اما این بستگی به نظر مربیان تیم ملی دارد».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو