آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


مربی بارسلونا در آخرین بازی تیمش در حضور او موفق به پیروزی نشد

Pep Guardiola - Barcelona

 پپ گواردیولا، مربی جوان بارسلونا شنبه شب برای آخرین بار در رقابتهای لالیگا روی نیمکت مربیگری تیمش نشست و شاهد تساوی 2-2 تیمش مقابل رئال بتیس بود. پپ تمایل زیادی برای حضور در کنفرانس خبری بعد از بازی نداشت و به سختی پاسخ سوالات را می داد.

به عنوان مثال پاسخ گواردیولا درمورد آینده اش، این بود:« هیچ ایده ای ندارم. امیدوارم که خاطرات خوب، برای همیشه بماند.»

البته او در پاسخ به سوالی درمورد شایعاتی که درمورد اینده دانی آلوس به گوش می رسد ، بیشتر صحبت کرد و گفت:« تمام سوالات و ابهامات مرتبط با آینده به من ارتباطی ندارند ولی از دیدگاه من، دانی، بازیکن غیرقابل جایگزینی است. کاری که این پسر می کند، خیلی های دیگر نمی توانند انجام دهند. او در طول این سالها بازیکن فوق العاده تاثیرگذاری بوده و امیدوارم که همین طور بماند.»

 

مربی بارسا درادامه به این نکته اشاره کرد که اخراج دانی آلوس در نیمه دوم بازی، بر عملکرد ابی اناری ها تاثیرگذار بود و گفت:« بعد از اخراج دانی آلوس، شاهد بازی دیگری بودیم. ما کنترل بازی را از دست دادیم، چون با ده نفر،همیشه بازی کردن سخت تر می شود. در نهایت هم گل خوب کیه تا از راه رسید.»

گواردیولا، در جمله ای که چشمکی هم به آیتورکارانکا، دستیار مورینیو بود، گفت:« فکر نمی کنم که در رقابتهای لالیگا دل کسی برای من تنگ شود. این رقابتها قبل از انتصاب من در بارسا برگزار می شد و بعد از من هم دنبال خواهد شد.»

او درنهایت به ایبراهیم آفلای که بعد از سپری کردن روزهای سخت مصدومیت برای اولین بار در ترکیب اصلی بارسا ققرار گرفت تبریک گفت و به تمجید از کیه تا پرداخت:« به آفلای تبریک می گویم.درمورد کیه تا هم باید بگویم که او شایستگی این را دارد تا بیشتر بازی کند. کیه تا از هر نظر قابل اتکاست و به ما چیزهایی می دهد که نداریم
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو