آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت توتال بارسا
مترجم: الیکا چلانگری / FCBarcelona.ir


در آخرین بازی تیم در لیگ در دوران گواردیولا، با گل برابری سیدو کیتا در دقایق پایانی، تیم نتوانست نتیجه ای بهتر از یک مساوی در خارج از خانه کسب کند. در بازی که با اخراج دنی آلوز خراب شد، بارسلونا کاملا تمرکز و کنترل خود را از دست داد و خوش شانس بود که توانست امتیازی در سویا کسب کند.

در ادامه امتیازات این بازی را مشاهده می کنید.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


ویکتور والدس:7

برای هیچ کدام از گل ها نمی توان او را مقصر شمرد. به خصوص در نیمه دوم که تیم با 10 بازیکن در حال ادامه بود، چند نجات نیرومند داشت. او از پنجمین عنوان زامورای خود به عنوان دروازه بانی با کمترین گل خورده در لالیگا حفاظت کرد.


آدریانو کوریا: 6

در حملات تهدیدی جدی به حساب نمی آمد (یک ضربه زیبا توسط او زده شد که دروازه بان بتیس به همان زیبایی آن را مهار کرد) او تلاش کرد تا با بازیکنان سرعتی کنار زمین بتیس رقابت کند که این امر منجر به به ثمر رسیدن گل دوم بتیس شد.

جرار پیکه: 7

می توانست هنگام به ثمر رسیدن گل دوم بتیس بهتر عمل کند، اما جدا از آن بازی قدرتمندی انجام داد. در عقب زمین تاثیرگذار بود و پایداری به دفاع متزلزل بارسا بخشید.

خاویر ماسکرانو: 6.5

او با تکل های بی عیب و نقصش یکی از بهترین بازیکنان زمین در طول 90 دقیقه بود، اما بازی خوبش با وجود این حقیقت که در هر دو گل بتیس مقصر بود، خراب شد.

دنی آلوز: 3

با دریافت کارت قرمزی کاملا غیر ضروری در اوایل نیمه دوم، شانس تیم برای رسیدن به پیروزی را به خطر انداخت. حتی قبل از آن نیز حرکت قابل ملاحظه ای انجام نداد.

سرجیو بوسکتس: 8

بهترین بازیکن امروز در زمین بود. مانند همیشه با حرکت در میانه زمین کیفیت را به بازی بخشید و ضربه کرنر ژاوی را با ضربه سر وارد دروازه کرد و اولین گل بازی را به ثمر رساند. همچنین پس از 10 نفره شدن بارسا به عقب زمین نیز کمک کرد.

ژاوی هرناندز: 6.5

با کمک به بوسکتس در به ثمر رساندن گل اول، نیمه اول را به خوبی گذراند، اما با پیش رفتن بازی، به خصوص بعد از 10 نفره شدن تیم، حضور او در زمین کمرنگ شد. در آخر نیز با اینیستا تعویض شد.

سیدو کیتا: 7

بدون دلیل و حرکت خاصی بازی شایسته ای در زمین انجام داد. اما با گلی که در دقایق اضافه با ضربه سر به ثمر رساند، بازی را نجات داد.

ابراهیم آفلای: 7

امروز بازی خوبی انجام داد. ضربات خوبی زد و هربار که توپ به او می رسید خطرناک می نمود. بهتر از این نیز می تواند عمل کند.

پدرو رودریگز: 6

در بازی امروز عامل قابل ملاحظه ای به شمار نمی آمد. نه تنها در بازی خطرناک به حساب نمی آمد، بلکه پرسینگ او نیز مانند همیشه پر انرژِی نبود.

لیونل مسی: 7

از بهترین بازیش بسیار فاصله داشت و در مجموع در بازی درگیر نبود. اما با این وجود موقعیت هایی برای هم تیمی هایش ایجاد کرد و بدشانس بود که تیرک دروازه مانع گلزنی او از ضربه آزاد شد.

بازیکنان جانشینمارتین مونتویا: 7.5

جانشین مناسبی برای آلوز بود. حرکات دفاعی اش را در حد کمال انجام داد و توپ را به زیبایی برای کیتا فرستاد تا گل دوم را به ثمر رساند.

آندرس اینیستا: 7

تاثیرگذاری زیادی در این بازی نداشت، اما همچنان ضربات زیبایی داشت و آرامش و اطمینان لازم را به میانه زمین آورد.

کریستسن تیو: بدون امتیاز

مدت زیادی بازی نکرد تا تاثیر به خصوصی بگذارد.
:: برچسب‌ها: امتیازات
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو