آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


من احساس غرور وافتخار میکنم اما من هنوز درحد وانداره بکن بائر نیستم .او به همراه پله، مارادونا و یوهان کرایف از اسطوره های فوتبال محسوب می شوندGerard Piqué

سابت گل - جرارد پیکه مدافع ملی پوش باشگاه بارسلونا اظهار امیدواری کرد بایرن بتواند چلسی را شکست دهد وقهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.
به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ درایران  جرارد پیکه علاقه دارد بایرن انتقام بارسلونا را از چلسی بگیرد وقهرمان این تورنمنت بزرگ شود.او همچنین عقیده دارد بایرن مانند بارسلونا فوتبال پاکی را ارائه میکند.

او در مصاحبه با شبکه دی اس اف  آلمان می گوید:"خیلی خوشحال می شوم که بایرن قهرمان شود زیرا این تیم نیز مانند ما فوتبال را پاک وزیبا انجام میدهد.البته بایرن باید مواظب فوتبال بسته وتدافعی و استفاده از ضد حملات مرگبار بازیکنان چلسی باشند." او می افزاید :"نمی دانم فرصت دارم برای بازی فینال به ورزشگاه الیانز بیایم یانه؟ اگر این کار را انجام دهم در کنار هوادران پرشور مونیخی خواهم نشست ودر کنارآنها بازی را تماشا خواهم نمود.بایرن باید از فرصت میزبانی نهایت استفاده را بنماید."
پیکه در پاسخ به سوال خبرنگار این شبکه که از او پرسید از اینکه تو را مدام با فرانس بکن بائر مقایسه مینمایند چه احساسی داری ؟ پاسخ داد:"من احساس غرور وافتخار میکنم اما من هنوز درحد وانداره بکن بائر نیستم .او به همراه پله، مارادونا و یوهان کرایف از اسطوره های فوتبال محسوب می شوند .بکن بائر همیشه یکی از الگوهای ورزشی من بوده است
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو