آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


دکتر ریچارد پرونا، پزشک باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که داوید ویا قادر خواهد بود تا در رقابتهای یورو2012 برای تیم ملی اسپانیا به میدان برود.

David Villa, Spain

این بازیکن 30 ساله در دسامبر سال گذشته و در رقابتهای جام باشگاه های جهان در ژاپن دچار شکستگی استخوان قوزک پا شد و از آن به بعد ، زیر تیغ جراحی رفت و روزهای سختی را پشت سرگذاشت ولی گویا اکنون او به مرز امادگی لازم برای حضور در رقابتهای یورو2012 رسیده است

بیسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا هم اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده که تا روزهای پایانی منتظر شرایط ویا خواهد ماند. اکنون دکتر پرونا،پزشک باشگاه بارسلونا امیدوار است تا ویا بتواند در یوروبرای تیم ملی اسپانیا به میدان برود.

 

 

دکتر پرونا درکنفرانسی خبری گفت:« ویا تمرینات پابه توپش را شروع کرده و درحال بازیابی است. ما باید دو هفته دیگر صبر کنیم ولی آنچه مسلم است این است که او در فینال جام حذفی حضور نخواهد داشت. صادقانه باید بگویم که او می تواند در یورو به میدان برود و در چند هفته اینده مشخص خواهد شد که آیا او به طور قطع دراردوی تیم ملی اسپانیا حضور خواهد داشت و ایا قادر به همراهی تیم خواهد بود یا خیر. حضور ویا در رقابتهای یورو، ممکن است.»

او در پاسخ به سوالی درمورد شرایط کارلس پویول که اخیرا زانویش را مورد عمل جراحی قرار داد گفت:« فکر می کنم که پویول هیچ شانسی برای حضور در یورو ندارد.این را برپایه زمانی که او برای بازیابی و بهبود نیاز دارم، می گویم.»
:: برچسب‌ها: اخبار بارسا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو