آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت توتال بارسا
مترجم: سمیرا محمدی / FCBarcelona.ir


براساس گزارش اسپورت، تیتو ویلانوا سال آینده با حضور چند چهره جدید در تیم، رهبری آن را به دست خواهد گرفت. چون در تمامی جلسات گذشته با حضور پپ، زوبی زارتا و معاون باشگاه بارتومئو، تیتو نیز حاضر بوده است اکنون این مربی تازه منسوب شده، اصراری بر تغییرات غیرقابل انتظار و یا تجدید نظر در تصمیمات گرفته شده از سوی مدیران ورزشی باشگاه ندارد.

کارهای زیادی پیش رو است، اما اولین گام به طور جدی تر دنبال می شود. بر اساس شایعاتی که چند هفته گذشته در اسپورت منتشر شده بود، صراحتا اعلام شد که بازیکن سابق لاماسیا - یوردی آلبا - بسیار به بارسا نزدیک شده است. عدم قطعیت حضور اریک آبیدال در فصل آتی، نیاز به یک مدافع چپ را بیشتر و بیشتر کرده است. شرایط برای امضا قرارداد با آلبا ایده آل به نظر می رسد. قرارداد هافبک والنسیا در سال 2013 به پایان می رسد و تنها تعیین مبلغ انتقال او باقی مانده است. آلبا می تواند با توافق بین دو باشگاه، به بارسا بپیوندد و یا پس از دو سال، به عنوان بازیکن آزاد به خانه خود بازگردد. نتیجه این نقل و انتقال به گفت و گوی بین دو باشگاه و توافق آنها بستگی دارد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


آلبا اولین هدف بارسا در فصل نقل و انتقالات است، اما بازیکنان دیگری نیز در این لیست قرار دارند. تیم در خط دفاعی به یک دفاع مرکزی دیگر احتیاج دارد که در اینجا دو ایده مطرح است؛ ایده اول مبنی بر خرید تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی میلان است که باشگاه ایتالیایی تمایل زیادی برای انتقال تیاگو از خود نشان نمی دهد و درخواست 30 میلیون یورویی و یا مبلغی بالاتر را در نظر دارد؛ اگر این انتقال به سرانجام نرسد، بارسا باید به دنبال یک مدافع جوان باشد.


در خط حمله امکان بروز هر گونه شگفتی وجود دارد. ماه هاست که مربیان به این نتیجه رسیده اند که خط حمله بیش از پیش به مسی متکی شده است. درست است که آسیب دیدگی ویا به خط حمله آبی اناری ها لطمه زد، اما وجود یک بازیکن با ویژگی های معمول، می تواند تاکتیک های مربی را بهتر در زمین ارائه کند. تیتو ویلانووا پس از انتشار خبر مربیگری اش در فصل آینده، مهاجم اتلتیک بیلبائو و تیم ملی اسپانیا - فرناندو یورنته - را نیز در ذهن دارد و بارها به تمجید از او پرداخته است.

تقویت بخش تهاجمی تیم از اهداف باشگاه محسوب می شود؛ به همین دلیل آنها به دنبال مهاجم دومی نیز هستند که بتواند در جناحین نیز نقش آفرینی کند. در بازار نقل و انتقالات پیشنهاد های خوب با ارائه قیمت های منطقی دیده می شود که این خبرها حاکی از انتقال یکی از مهاجمین کنونی از جمله کوئنکا و تیو به سایر تیمها می باشد.
:: برچسب‌ها: نقل و انتقالات
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو