آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


گواردیولا: مسی همیشه باخودش رقابت می کند ؛ بهتر از مسی وجود ندارد ؛ امیدوارم در دور بعد به میلان نخوریم

مربی جوان بارسا گفت: «ما بازیکن مشابهی نخواهیم دید: دی استفانو، مارادونا، اسم پله را هم می آورم اگر عصبانی نشود، و الان نوبت مسی است.»
 

 

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پپ گواردیولا مربی جوان بارسلونا در پایان دیدار چهارشنبه شب تیمش مقابل بایرلورکوزن در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا که با برد 1-7 تیم کاتالان به پایان رسید بسیار خوشحال بود.
او در کنفرانس خبری پایانی بازی به خبرنگاران گفت: «واقعا خوشحالم که می توانیم به لذت بردن در لیگ قهرمانان اروپا ادامه دهیم، تورنمنتی زیبا و سالم.»
گواردیولا در ادامه به این نکته اشاره کرد که پنج سال حضور بارسا در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، نشانه آن است که بارسا تیم بزرگی است.
لیونل مسی در این دیدار ستاره بارسا بود و 5 گل از گل های تیمش را به ثمر رساند. گواردیولا در تمجید از درخشش ستاره ریزنقش آرژانتینی گفت: «به ثمر رساندن 5 گل کار آسانی نیست. من این را به شما می گویم. ما واقعا خوش شانس هستیم که مسی را در اختیار داریم و از فوتبال او لذت می بریم. از حضور مسی و سایرین. آندرس هم همین طور. او و ژاوی بودند که در بازی مقابل اسپورتینگ دوام آوردند و با تلاش و کوشش به جریان این بازی هم برگشتند.»
پپ جوان در ادامه در مورد مسی گفت: «مسی بهترین است و بهتر از این وجود ندارد. من واقعا خوش شانسم که او را مربیگری می کنم. مسی بی نظیر است و رقابت کردن را به ما نشان می دهد. مهم نیست که آفتاب باشد یا هوا سرد باشد، اگر بازیکنان حریف او را بزنند و یا نزنند، او در محوطه جریمه باشد و یا نه، مسی همیشه با خودش رقابت می کند. ما بازیکن مشابهی نخواهیم دید: دی استفانو، مارادونا، اسم پله را هم می آورم اگر عصبانی نشود، و الان نوبت مسی است. امیدواریم که روزهای خوب او دوام داشته باشد.»
مربی تیم بارسا درمورد پدرو هم گفت:« مصدومیتها ریتم بازیکنان را برهم می زنند و تداومشان را متوقف می کنند. اینها، بازیکنان قدرتمندی هستند که تجربیات زیادی دارند و می دانند که چطور باید بازی کنند و همیشه به پروسه کاری نیاز دارند. اینها بازیکنان کوچکی هستند و همین به آنها کمک می کند تا زودتر به روزهای اوج بازگردند.»
مربی آبی اناری ها در مورد احتمال حضور سرخیو بوسکتس در بازی های المپیک گفت: «این بستگی به تصمیم میا، مربی تیم دارد. سرخیو را درک می کنم. او می داند که بازی کردن در رقابت های بزرگ چه لذتی دارد. او یک ویژگی خاصی دارد و دقیقا همان انسانی است که من در دسته سوم شناخته بودم. بوسکتس همان دوست ها را دارد، نه مدل موهایش را عوض کرده و نه اتومبیلش را و حتی خالکوبی جدیدی هم ندارد. او همان آدم قبلی است. اگر یکی باشد که من به او اطمینان داشته باشم، او بوسکتس است. او همان پسر قبلی است، فوتبالیست بهتری شده ولی شخصیتش تغییر نکرده.» گواردیولا در ادامه به رقابت های اروپایی بازگشت و اعلام کرد که تیمش را در فینال نمی بیند: «هنوز بازی های حذفی زیادی مانده. میلان حریفی است که واقعا دوست ندارم با آنها روبرو شوم و به آپوئل نیکوزیا هم تبریک می گویم.»
گواردیولا برای تکرار موفقیت های قبلی امیدوار است: «بازیکنان مصدومم هرچه سریعتر بازگردند. چون ما با محدودیت های فراوانی روبرو هستیم. بازیکنانمان را نداریم و برای رقابت کردن، به آنها نیاز داریم.»
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو